Příspěvky uživatele - 10.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Queen Elizabeth, 21.6.2009
:-) Diky. Jsem si jisty, ze to neni ona..Ale co to muze byt zatim netusim..Treba po dvou letech zjistim, stejne jako u Angely.:-)
Angela, 19.6.2009
Tak to mame Lili asi stejnou Angel Elise.;-) Diky za ten nazev.. David
Angela, 16.6.2009 Obsahuje fotku
Dobry den,    minuly rok jsem sem daval fotografii ruze o ktere jsem nevedel co je zac. Letos jsem po rozkvetu opet zacal hledat a hledat az jsem nasel si myslim tu spravnou. Jedna se o Angelu od Kordese 1984. Jsem si temer jisty tak... celý příspěvek >
Queen Elizabeth, 16.6.2009 Obsahuje fotku
Zapomel jsem se prihlasit.:-) Ale zde dalsi foto..
Queen Elizabeth, 16.6.2009
Anomalni poupe to opravdu neni. Jsou vsechny takove jako na fotce. Dnes jsem shodou okolnosti sel opet s fotakem zahradou a cvakl jsem si i tuto zahadnou Elizabeth, tak za chvili pripojim foto.;-)   D.
Zvlastni utvar misto kvetu, 11.6.2009
Diky, takova prdka a takovy koule to dela.:-) D.
Zvlastni utvar misto kvetu, 11.6.2009
Tak to jsem vubec netusil. Diky moc. Hledam na internetu, ale nemuzu nikde najit zadnou fotku jak tahle potvurka potom vypada, kdyz vyleze z hnizda.:-)
Queen Elizabeth, 11.6.2009 Obsahuje fotku
A dnes jeste jeden.;-) Mam na zahrade ruzi kterou jsem koupil jako Queen Elizabeth(Queen of England), ale ted si nejsem jisty. Mam ji druhym rokem a proti fotkam na Helpmefind mi pripada trochu moc "zihana". Neporadite nekdo jestli je to normalni... celý příspěvek >
Zvlastni utvar misto kvetu, 11.6.2009 Obsahuje fotku
Dobry den, asi predevsim Lili by mohla vedet copak se mi to vyrasilo na me ruzi.:-)Utvar vyrostl misto kvetu a je na rosa glauca. Poradite? Foto prikladam.. Diky David
Tantau - ruze Piano, 1.4.2009
:-) To uz jsou takova osudova setkani. Pod 60cm bohuzel moc nevim. Krome pudokryvne The Fairy nic tak nizkeho nemam. Mam asi 50 druhu, ale zadne miniruze, bohuzel. Ale pani Lili z diskuze vam predpokladam poradi, je to odbornice na slovo... celý příspěvek >
Tantau - ruze Piano, 31.3.2009
Jinak Vam ji lehce zavidim, vypada moc hezky.;-)
Tantau - ruze Piano, 31.3.2009
Dobry den,      mate pravdu, ze na standardnich serverech nic moc neni, ale nasel jsem toto tak snad Vam to pomuze.:-) Piano is a bit taller rose (3-4 feet) with big fat bright red cabbage shaped flowers (Like Eden Rose) with a... celý příspěvek >
krupicka, tecky na kvetech, 22.7.2008
Diky moc Lili, hned se tam podivam.;-) Opet se klanim pred vasimi znalostmi.  David
krupicka, tecky na kvetech, 20.7.2008
Jeste jsem chtel dodat, ze listy u techto ruzi vypadaji dobre. Nezda se tedy, ze by to pochazelo z listu. Dekuji David
krupicka, tecky na kvetech, 20.7.2008
Dobry den, mam dotaz ohledne "choroby" ruze. Na vetsine kvetu svych ruzi mam cerveno-fialove (zalezi trochu na duhu ruze) tecky na kvetech. Nekdy je jich tam tolik, ze puvodni barvu ruze hodne nici. Vubec netusim co to je. Napriklad na New Dawn to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika