Příspěvky uživatele - 10.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žluté listy na růžích, 6.6.2008
Uzasny odkaz Lili, diky moc. Ten Draslik bych mohl zkusit.. Lili mam v diskusi jednu otazku ohledne urceni ruzi, nevite?
o jakou jde ruzi? Poradite?, 5.6.2008 Obsahuje fotku
Dobry den, posilam dve fotky sve ruze u ktere nemohu urcit jmeno. Jedna se pravdepodobne o velkokvetou, ma pouze kolem 30-40cm od zeme. Kvet je vetsi nez dlan a nadherne voni, velmi intenzivne a sveze.. Je mozne, ze jeste naroste, ale zatim je vyska... celý příspěvek >
Žluté listy na růžích, 4.6.2008
DIky MIlo, prvni dva obrazky by opravdu mohly byt spalene listy. Mel jsem take takovy pocit, protoze zrovna tato ruze je relativne blizko domu a tyto listy jsou na strane k domu, ale chtel jsem si byt jisty.. Dekuji
Žluté listy na růžích, 4.6.2008 Obsahuje fotku
Zdravim Lili, vycerpavajici jako vzdy.:-) Mam tu ctyri fotky listu. ta posledni (Rosa Rugosa) je mam pocit pocatecni stadium po kterem ty listy zezloutnou. Ty ostatni posilam do placu jestli nekdo nevi co je to za choroby listu. Jinak se omlouvam... celý příspěvek >
Zlute listy, 2.6.2008
Dobry den, na cca polovine z mych ruzi zloutnou listy. Vetsinou odspodu rostliny. Tyto pak po nejake dobe odpadnou. Prolistoval jsem encyklopedie a narazil jsem na nedostatek zeleza. Mohlo by to byt ono? Deje se mi to i presto, ze mam ruze nahnojene... celý příspěvek >
Neznama rostlina, 15.4.2008
Dekuji, opravdu je to ono. Skoda, ze je prudce jedovaty, ale to prave asi vadi item hlodavcum.:-)) David
Neznama rostlina, 15.4.2008 Obsahuje fotku
Dobry den,    kamaradi koupili dum a na zahrade jim roste rostlina viz.obrazek. Jiz pres tyden kvete. Puvodne jeste pred rozkvetenim jsem myslel, ze jde o lilii, ale ted vubec nevim. Poradite nekdo? pripada mi sympaticke, ze jiz tak brzy... celý příspěvek >
rosa rugosa, 10.4.2008
Ahoj vsichni,     dnes jsem byl shodou okolnosti na sluzebce v Brne. Jak uz mam ve zvyku, zasel jsem se podivat do mistniho Bauhausu a Hornbachu. V Bauhuasu maji prave ted Ros Rugosa - 179Kc, kontejnerovana, uz vetsi. Koupil jsem si... celý příspěvek >
Sadove jako pnouci.. - tvary keře, 8.4.2008
Ahoj Lili,     jste skvela, uz to chapu. Neucite nekde?;-) Diky za venovani tolika casu dotazum, ktere sem vkladam... Tohle mi urcite moc pomuze. David
Sadove jako pnouci.. - vzkaz pro Davida, 8.4.2008
Jeste jsem koukal na ten odkaz vintagegardens a moc tam nechapu ty obrazky. Jaky je rozdil mezi temi formami 1,2,3 - x? Roky jsem vydedukoval, ze to asi nebudou, forma strihu nebo neco podobneho? David
Sadove jako pnouci.. - vzkaz pro Davida, 8.4.2008
Diky, ano, jsem to ja..:-) Abych rekl pravdu, porad mi to vrta hlavou. V tom clanku psali o tom, ze ji lze pestovat jako sadovou a pak dorusta vysky kolem treba 150cm, zatimco pokud ji pestujeme jako pnouci, dosahuje vysky treba 250cm. Mel jsem za... celý příspěvek >
Sadove jako pnouci a obracene, 2.4.2008
Dobry den,     casto ctu, ze nejakou sadovou ruzi lze pestovat jako pnouci a pak dosahuje jine vysky. Pravdepodobne to lze provozovat i obracene.    Nejak jsem se nikde nedocetl jaky je v tom system.    Je to o... celý příspěvek >
očkování stromkových růží, 26.3.2008
Tim odchodem do "ruzoveho nebe" myslite vymrznuti nebo je jeste nejaky jiny duvod k tomu proc by stromkove ruze obecne malo vydrzely? Pokud je budu zazimovavat v zimni zahrade tak by to mohlo byt v poradku? Dva roky nebyla zadna zima takze mi... celý příspěvek >
očkování stromkových růží, 25.3.2008
Tak to bylo opravdu vycerpavajici. Diky..:-) Problem je, ze u plane ruze nekde na louce nepoznam jak stary vyhon je. Existuje na to nejaka metoda? Jedine muzu zkusit zda jde jeste kura odloupnout nebo ne. Jeste se zeptam, kdy se tedy zastipne... celý příspěvek >
prisavnik petiprsty vs. psi vino, 24.3.2008
Dobry den,    cetl jsem tu nekolik mnoho prispevku kde podle meho dochazi mozna k milnemu zamenovani prisavniku petiprsteho za psi vino.   Mam na zahrade prisavnik petiprsty i psi vino a mohu dolozit i fotem, ze prisavnik se opravdu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika