Příspěvky uživatele - 7.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bílé tečky na listech palmy, 20.11.2014
Tohoto škůdce se velice špatně zbavíte, mám dobrou zkušenost s postřikem Puklistop, míchání postřiku najdete na krabičce ve žlutém rámečku.
Co zabíjí slepice, 16.4.2013
Krásný den přeji. Mám dotaz. Už rok bojuji s něčím a nevím přesně co to je. Loni jsem koupila 20 kuřic ke svým 5ti slepicím. Jedna po druhé mi začaly hynout, ale tak, že byly v okolí měkkého bříška zakrvácené a pokud už byla mrtvá, tak byla vyžraná... celý příspěvek >
Bubnová sekačka Mounfield, 13.3.2013
Dobrý den pane Jardo. Stalé potřebujete zodpovědět délku klínového řemene na sekačku bubnovou Giralda? Pokud jste se již po dlouhém pátrání dopídil po správné délce byl bych rád od Vás za jakoukoliv zprávu. Jsem skoro na konci cesty při volbě správné... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 28.3.2011
dobrý den rozhoduji se koupit jezírkový vysavač mám vybrané dva modely HEISSNER fa 610   nebo   F 635 N HEISSNER prosím poradte mi jaky model mám vybrat, mám jezírko 3,5 x2 m a 1m hluboký předem vám dekuji
Oleo mac 740, 30.1.2011
Jestli mohu něco napsat jak k 740t tak i k ostatním křovinořezům je jen to že dokud nemáte nic s válcem a pístem je vše ok. Pokud si chcete nechat udělat výbrus tak se Mountfield na Vás vyprdne a žene Vás do koupi nového stroje!! A cena za nový válec... celý příspěvek >
Jeseter Ruský a ochrana jezírka před kočkami, 3.6.2010
Dobrý den také mám problémy s kočkou chodí mi k jezírku v noci, přez den jsem ji tam ještě neviděl ryby jsou poškrábané a jsou celý den zajeté na dně a nejsou vubec vydět.Známý mi poradil namontovat k jezírku halogen s detektorem pohybu když kočka... celý příspěvek >
Jezírko z hnojiště, 24.5.2010
Nádrž je moc mělká koi vám nepřežijou zimu jedině koi zimovat doma v místnosti kde nemrzne
Snížení PH, 24.5.2010
Děkuji za stručný popis ALÍ, ale asi na tom něco bude proteže jsem jezírko napouštěl ze studny a máme tvrdou a dost železitou vodu, co se týká slunce jezírko je poměrně dobře chráněné před sluncem svítí na něj jen dopoledne a to asi jenom 2 hodiny,... celý příspěvek >
Snížení PH, 24.5.2010
PH- je spíše méně než 8 ale jsou tam stále vlaknité řasy příčinu neznám tak zkouším snižovat ph Děkuji
Snížení PH, 23.5.2010
Dobrý den prosím vás mohl by jste mi někdo poradit jak snížit PH v jezírku rašelina mi nefunkuje mám PH kolem 8 a stále neklesá mam tam 50l rašeliny a nic jezírko mám 6000l děkuji za radu
Vláknitá řasa, 18.5.2010
Ještě sem se vás chtěl zepzat na hlinité soli PAX- 18 tou v roce 2008 odstranovali řasu a sinice z Boleveckého rybníka a jinýcch nádržích myslíte že by mohla mít také učinost ns řasu vláknitou předem děkuji
Vláknitá řasa, 17.5.2010
Moc vám děkuji, ale slouží perkarbonát sodný také jeko prevence nebo řasu jenom zničí a za pár dní se zase objeví? přesně takhle mi funkuje algoxan máte s perkarbonátem nějaké skušenosti předem moc děkuji
Vláknitá řasa, 16.5.2010
Dobrý den všem, prosím vás vím že se to už tady na foru mockrát řešilo ale mohl by mě někdo poradit jak mám postupovat při prevenci a likvidaci vláknité řasy.Mám jezírko 6 m3 mám UV lampu a filtraci 1 m3 vlastní výroby osázeno rostlinami a rybami koi... celý příspěvek >
Imprergnace dřevěného mola, 23.4.2010
Nevím možná se to někomu bude zdát divné, ale když jsem dělal synovi dětskou postýlku známý mě poradil, natřít ji olivovým olejem je to apsolutně nezávadné. Povrch ůplně super a na vzorku na kterém jsem to vyskoušel je olej zapitý tak 8mm zatím... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 10.4.2010
Taky jsem kopal ručně, sice to bylo jenom 3,5x2 hloubka 1m měly jsme to se 2 kamarády za odpoledne a basu piva a litr rumu na grog bylo to na podzim a celkem pěkné odpoledne můžu jenom doporučit o tom to jezirko je alespon z něj máte věčí radost
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika