Oleo mac 740



host - 7.146 (?)
30.1.2011 12:39

Jestli mohu něco napsat jak k 740t tak i k ostatním křovinořezům je jen to že dokud nemáte nic s válcem a pístem je vše ok. Pokud si chcete nechat udělat výbrus tak se Mountfield na Vás vyprdne a žene Vás do koupi nového stroje!! A cena za nový válec a výbrus? Ani se neptejte, nevyplatí se to...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
               
Brehowicz - (7) - 48.82 (?), 22.1.2010 14:28

Tento konkrétní model vlastním od roku 2001 a každoročně s ním kosík 1-1.5 hektaru bez jediné závady krom výměny filtru paliva tak si obrázek udělejte sám.Napsat že ta a ta značka je šmejd je hodně jednoduché.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 106.114 (?), 8.7.2016 18:10

Tahle značka-neznačka mi funguje už od roku 1997 kdy jsme koupily křovinořez OleoMac 740T a kromě výměny těsnění pod válcem a membrány v karburátoru jsem do něj nic neinvestoval. Skoro žádná údržba se na něm nedělá a jede pořád bez problému...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 24.8 (?), 8.7.2016 19:42

Zdravím, máte naprostou pravdu 740ka je opravdu podařený kus ze stáje OM a zřejmě ta vyjímka, která potvrzuje pravidlo. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 84.190 (?), 9.7.2016 7:05

Já ho mám taky OM 740.Občas namažu uhlový převod.Vyčistím vzduch.filtr.Trnu hrůzou až odejde, co si konečně koupím značkového.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 119.113 (?), 10.8.2010 15:41

Mám křovinořez OM740T cca 13 let a do dnes fungoval při každoroční podzimní servisní prohlídce. Původně za cenu nějakých 13500,- Kč

Zahrada s cca 2000m2 je sekána každý 2-3 týden.

Dnes se mi ale polámala, něco s válcem.

Josef

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 239.112 (?), 11.8.2010 16:52

Tak to vydržel dost dlouho, ne? Já mám 746T jedenáctou sezónu, seču 50 arů a taky v pohodě. Nic jsem s ním neměl za potíže. Už ale také čekám každou chvíli, že se s ním něco stane. Myslím si, že v současnosti všem motorům dává zabrat biosložka. Některé čerpačky prý mají až 23% biosložky, přesfože je povoleno mnohem méně. ČOI to nechce zveřejnit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 118.44 (?), 11.8.2010 19:24
Nejsou to špatné stroje jak tu někdo tvrdí, v práci ho máme asi 11-12 let a já osobně 7 a bez větších potíží jen výměna spotřebního materiálu.Pokud by mi měl vydržet ten soukromý, aspoň tolik co ten služební tak bych podle počtu motohodin mohl čekat ještě nejmíň 15 let ale materiál stárne také tak to nelze objektivně změřit, nicméně jsou to dobré stroje ale vývoj jde dál teď už to může být jinak, a mohou se vyskytnout levnější a stejně dobré stroje.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 7.146 (?), 30.1.2011 12:39

Jestli mohu něco napsat jak k 740t tak i k ostatním křovinořezům je jen to že dokud nemáte nic s válcem a pístem je vše ok. Pokud si chcete nechat udělat výbrus tak se Mountfield na Vás vyprdne a žene Vás do koupi nového stroje!! A cena za nový válec a výbrus? Ani se neptejte, nevyplatí se to...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 118.44 (?), 30.1.2011 17:07

Proč by jste nemohl něco napsat, ono je to podobný u všech značek.Když už prodejce vidí že by oprava -výměna válce, tím i klikovky ložisek apod stála s prací skoro jako nový stroj, který je ovšem modernější lehčí a s menší spotřebou tak proč by vám to nedoporučil.Jestli ovšem s cenou opravy souhlasíte a trváte na tom , tak by Vám to měl umožnit nechat opravit.Jestli to ovšem jde a mají na to náhradní díly. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 239.112 (?), 30.1.2011 17:29

Při vývoji a výrobě nového výrobku se s opravami některých částí už dnes nepočítá. Prostě šrot a recyklace. Kdo dnes např. dělá generálku motoru u auta? Při přípravě na STK mi v servisu řekli, ať jim tam nechám staré auto na protiúčet a že mi prodají za dobrou cenu nové. Tak to je dnes od žehličky (jsou nerozebiratelné) až po auta. Další věc je česká mzda za kterou nás tady nutí hlavně vláda a ekonomové podávat výkony jako v Německu. Přitom Němci 40% našich dodávek zboží dále reexportují do světa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika