Příspěvky uživatele - 168.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdoule recepty, 16.12.2021
Tady je video o kdoulovém džemu.
Araucaria heterophylla - pokojová jedle - povadlé větve, 4.2.2016
Standa von Königgrätz: Děkuji za radu. Zkusím méně zalévat. Host: Mohl(a) jste se zeptat taky i třeba bez fotky. Spíš jsem doufal, že se to někomu přihodilo taky a bude k tomu mít co říct. A nakonec to tam i píšu. Takže nevím, co prudíte s... celý příspěvek >
Araucaria heterophylla - pokojová jedle - povadlé větve, 4.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme asi půl roku tzv. pokojovou jedli. Prospívala celkem dobře, ale teď za posledních pár dní z ničeho nic celkově povadla (povaldé větve i vrcholový výhonek). Měli jsem ji v obýváku, zasazená je stále v původním substrátu z obchodu,... celý příspěvek >
Stáří koz při připouštění, 23.9.2015
Děkuji za odpověď, je to skoro jako kdybych napsala na facebok, tam vás sestřelí nejen za gramatiku, ale i za to, že se na něco ptáte :-). Takže opravdu energie mám dost, dokonce jsem i hledala na netu a i přímo na CMSCH informace, ale bohužel jsem... celý příspěvek >
Stáří koz při připouštění, 22.9.2015 Obsahuje fotku
Jsem totální začátečníkv chovu koz, tak mne prosím omluvte :-) Koupili jsme si dvě kozičky jedna je nar. v červenci 2014 a druhá je v září 2014, bylo nám řečeno, že jde o Anglonumbijské kozy (nebo tak nějak :-)), ale myslím si, že jde o... celý příspěvek >
Tlaková myčka Nilfisk, 15.7.2015
Dobrý den, poohlžím se po tlak. myčce a docela mě zaujala tato - Vysokotlaký čistič NILFISK ALTO WAP VAPKA. Použítí je víceméně na mytí auta plus takové to standartní použití kolem domu. Doporučíte popř. je nějaká lepší alternativa v daném... celý příspěvek >
Mini broučci na fásadě, 21.4.2015
Dobrý den, máme je na domě taky, jedná se o novostavbu 3 roky starou, jsou jich stovky, lezou do místností kolem, oken. Je to neštěstí, poraďte mi prosím někdo, co to je zač a jak na něho.
Pěstování dýně (hokaido), 10.4.2015
Kdy je prosim spravny cas zasadit hokaido do zeme? Letos bych chtela poprve vypestovat vlastni. Diky za odpoved, Misa
Chov krůt, 1.4.2015
Já magi nedáváma, ale jelikož žerou stejně jako slepice, tak dostanou tak 2x - 3x v týdnu obyčejmé psí granule za supermarketu, kde pytel vyjde tak na 200 a vydrží poměrně dlouho :-)
Seříznutí kosiště - ano, nebo ne?, 8.12.2013
Já jsem levák a kdykoliv ksem sekal s normální kosou, tak krtci měli bojový poplach. Vloni jsem sehnal kosu obrácenou, ze starého kosiště vyrazil rukojeti a namontoval na druhou stranu.Tedy šampion v sečení se ze mne nestal, ale záseky jsou minimální... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika