Příspěvky uživatele - 196.223

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přemalování plechového domku na nářadí, 28.6.2015
Mám podobný domek, kterému začala dost stárnout střecha a na okrajích se objevil rez. Celou střechu jsem natřel Hammeritem a drží dobře. Základová barva, kterou uvádíte, určitě není dobrý nápad, protože byste na to musela dát ještě nějakou vrchní... celý příspěvek >
Choroba svestek, 27.6.2015
Asi to bude jen červnový propad plodů, strom si tak reguluje množství plodů, které může uživit.
Prosím o pomoc: co nás na zahradě kouše?, 27.6.2015
Mohla by to být sametka viz ZDE. I když u nás se oběvuje až koncem července a nejvíc je jí v srpnu. 
Kroucení listů a světle zelené skvrny na listech rajčat, 6.6.2015
Těch případů, že se dostane herbicid do půdy s hnojem je v poslední době čím dál víc. Problém je, že když je zvíře krmeno potravou kontaminovanou zbytky herbicidu, tak i po průchodu trávícím traktem je ten herbicid stále aktivní.
Kde otestovat napadení šarkou (foto), 2.6.2015
Nejbližší je Diagnostická laboratoř v Olomouci. Myslím ale, že to bude dost drahé.
Obaleč švestkový - 1. generace, 2.6.2015
Na 1. gen. obaleče švestkového jsem dal Integro a dám ho i na 1.gen. obaleče jablečného, na 2. generaci obalečů dám Spintor. Ke všem postřiků přidávám Silwet + listové hnojivo. Na probírku škůdce nevyužívám, maximálně květopase na jabloních. Přece... celý příspěvek >
Obaleč švestkový - 1. generace, 2.6.2015 Obsahuje fotku
Já si nejprve zatrhnu vlevo automatické meteostanice, které chci sledovat potom v nabídce Sumy efektivních teplot zatrhnu některé škůdce. Potom přejdu na záložku Celkový přehled v ČR kde je mapa a když najedu myší nad stanici tak tak se zobrazí... celý příspěvek >
Třešně - jak chránit před špačky?, 2.6.2015
Pokud ten solární plašič funguje na podobném principu jako ultrazvukový plašič Dermax Bird, pak jsou to vyhozené peníze. Ptáci si na ten zvuk velice rychle zvyknou a budou ho ignorovat. 
Co je to za chorobu?, 30.5.2015
Na jaře by se ovocné stromy neměly hnojit chloridovou formou hnojiv tedy ani NPK, lepší je Cererit který neobsahuje chlor a navíc má stopové prvky. Vaší hrušce asi chybí Bór, viz zde.
Škůdci na zahradě, 23.5.2015
Zajímavé fotky, čím jste to zvětšil? Místo Omite jsem úspěšně používal na všechny roztoče Sanmite i na vlnovníka. Dravý roztoč Typhlodromus pyri se aplikuje jen v zimě a v biocontu maji 25 pásů za 249 Kč plus pošta. Já jsem ho letos dal prvním... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoní - vše co potřebujete vědět, 20.5.2015
1. Kdyby nebyla přenosná nemohla by se dál šířit. 2. Záleží v jakém je to rozsahu, některé listy nejsou napadeny celé a částečně plní svoji funkci. 3. Ano 4. Na kadeřavost se používají převážně postřiky s obsahem mědi, které mají nepatrnou... celý příspěvek >
K jakému postřikovači lze použít prodlužující nástavec?, 23.4.2015
Na postrikovac.cz mají všechny náhradní díly
Ako dosiahnut aby hruska mala úrodu, 19.4.2015
Nedávno psal v jiném fóru majitel osamocené cizosprašné třešně, že v době květu třešní zajede k lesu, kde nařeže kvetoucí plané třešně. Ty pak dá do uříznuté PET lahve s vodou a upevní v koruně stromu. Pokud chcete ještě letos otestovat jestli je... celý příspěvek >
Sloupovitá švestka Imperial - řez, 1.3.2015
Na bujnost růstu má velký vliv podnož na které je švestka nebo třešeň naroubovaná. Nejhodnější by byla nějaká šveska na podnoži Krymsk např. Haganta která zraje v září a třešeň na podnoži Gisela 5. 
Sladka ostružina, 21.2.2015
Mě se zdá docela sladká ostružina Navaho. Na podzim jsem nasadil ostružinu Reuben u které je udávána ještě vyšší cukernatost, ale přišla mě mini sazenice tak nevím kdy ji ochutnám. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika