Příspěvky uživatele - 247.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sbírka škůdců a chorob, 20.5.2016
Děkuji za rady, ale co s tím teď? Něco proti houbám, něco proti škůdcům... Čím stříkat a co můžu smíchat? Máme třeba Calypso, Delan, Mospilan, Reldan, Kumulus a pár dalších běžnějších prostředků. Na jednotlivé problémy si najdu postřik, ale je toho... celý příspěvek >
Sbírka škůdců a chorob, 20.5.2016
Švestka šárku nikdy neměla, alespoň ne tak, jak ji znám já. Co mám sledovat?
Sbírka škůdců a chorob, 20.5.2016
A jak se na stromech pozná že mají málo vody?
Sbírka škůdců a chorob, 20.5.2016
Jasně, na záho nech jo, nestíhám zalévat. Ale stromy jsem nečekala.
Sbírka škůdců a chorob, 20.5.2016
No, na Skalce. Asi mám špatná měřítka, jdu zalévat.
Sbírka škůdců a chorob, 20.5.2016
Ne e, našla jsem si tu zobonosku a bude to ona (já vím, z té fotky není nic poznat). To budou i ty díry v tom jablku a loni jsme měli takhle děravá jablka. A ano, děkuji, padlá jsem já. Už nevím co píšu, z jedné strany na mě řvalo dítě, druhou... celý příspěvek >
Sbírka škůdců a chorob, 20.5.2016
Vau, to je mi ale sbírka. Jednotlivé postřiky si najdu, ale překvapilo mě to sucho, jsem zvyklá zalejvat v létě, zatím se mi zdálo vlhko dost. Mám tedy víc zalejvat?
Sbírka škůdců a chorob, 20.5.2016 Obsahuje fotku
Nečekala jsem nic vyjimečného, ale když to nepoznám a dle internetu to nedokážu poznat, nezbývá než se zeptat. Takže postřik savý, žravý? A padlý? A co ti černí broučci? A co ta santolina?
Sbírka škůdců a chorob, 20.5.2016 Obsahuje fotku
Jo a žádné škůdce nevidíme, jen takové malé broučky co mi připomínají dřepčíky na listech jabloní.
Sbírka škůdců a chorob, 20.5.2016 Obsahuje fotku
Zřejmě máme na zahradě celou sbírku škůdců a chorob. S většinou se letos setkávám prvně, některé znám z předchozích let ale nejsem si jistá jejich správnou identifikací. Přikládám fotky, některé se možná opakují, špatně se mi v tom orientuje, tak... celý příspěvek >
Jak pohnojit staré stromy trávníku?, 2.5.2015
No, možná trochu pomohlo, ale je to opravdu pancéřová půda (jak je níže nazváno), rýč byl rozhodně kvalitní, ale tohle prostě nedal. Jinak trochu polít by nepomohlo, museli bychom počkat po dešti, ale jak jsem četla v jiné diskusi výbornou... celý příspěvek >
Jak pohnojit staré stromy trávníku?, 29.4.2015
Tak máme asi týden pohnojeno, vyšlo nám to parádně před těmi dešti. Začali jsme dle rad s tím rýčem - vždy jsme ho zapíchli do země co to šlo (takže skoro vůbec), a hlouběji ho dostali za pomoci velkého kladiva, trochu vyklonili a já tam nacpala... celý příspěvek >
Řez staršího stromu, 12.4.2015
díky za příspěvek, na fotkce to asi není moc vidět, ale na stromě jsou na horní části rovné šlahouny cca 60 až 70cm a i s nimi má ten strom možná přes pět metrů do výšky. Nebude to příští rok ještě horší s tím nárůstem? Robert
Přesazení velmi staré růže, 12.4.2015
No to zírám, co je tedy podle vás růže, letnička, nebo dvouletka? Nebo něco speciálního jako půlletka nebo nežsepřesadíletka? Bláža
Přesazení velmi staré růže, 8.4.2015
:-) Díky.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika