Příspěvky uživatele - 252.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ze starého tlumiče jak upravit otvírání skleníku, 22.5.2023
ze starého tlumiče jak upravit otvírání skleníku . Prosím jak upravit tlumič   uvnitř aby otvíral okno skleníku .  CO UDĚLAT s válcem a co udělat s tyčkou která běhá   uvnitř., nebo se to nechává   ... celý příspěvek >
Surfínie, 25.12.2020
Surfinie - Purple Prosím mám semena v peletovací hmotě do jaký země je dát  výsevní - řízkování   nebo přímo  do země  pro substrát  surfínie - petunie nebo je to jedno a dává se to v  lednu koncem  ano?... celý příspěvek >
Míchání hnojiv, 15.6.2020
prosím o  radu, mohu míchat do kropáče hnojivo slepičince tekutý koupený a prášek plod a květ GOLD najednou? okurky rajský, papriky, kytky.
Holandská semena, 13.5.2019
 Dobrý den  prosím kde  seženu rajský  červený holanský  tyčkový Bokáčo- (Bogačo)  nebo jak se to píše . Soused je kdysi měl a  super   , ale nikde o  nich se  na internetu nepíše... celý příspěvek >
Jak čistíte bazén?, 10.8.2016 Obsahuje fotku
Čím prosím čistíte bazén od nečistot? Bazenář mě "naverboval" do Vortexu 4, s náhonem na všechny 4 kola, ale jsou to vcelku vyhozené peníze. Linku vyčistí tak ledabyle, že ji stejně nakonec musím vzít žínkou já, rohy nečistí vůbec a přechody dno x... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 31.5.2015
prosím o  radu  Mám doma  3 nádrže  po 1000 litrech   dešťové vody   se kterou  zalévám     kapénkou i  rozstřikem . ženu to   čerpadlem    na... celý příspěvek >
Vykuřovací patrona do skleníku, 1.5.2015
A co takhle Česnekové dýmovnice, která bez vedlejších účinků hubí řadu škůdců ve skleníku nebo zimní zahradě. Je to zajímavý ekvivalent k chemické ochraně. Jedná se o letošní novinku s širokým spektrem použití nyní i později za vegetace
Žloutnutí resp. zbělení na zahradě, 23.4.2015
Prosím žloutnou mi taky kedlubny    čím by to mohlo  být ? Polil jsem  je 1x lignohumátem  ,  nebo v  zemi je    celerit jen  trochu  s  novou ... celý příspěvek >
Spirála na rajčata a okurky, 6.4.2015
Spirály z OBY používám taky, venku mám jich 18 a k nim přivařený kousek 14 kulatiny do země a v skleníku používám 15 spirál originál jak jsem koupil. Všechny spirály jak venku tak i ve skleníku mají nahoře dirku originál do který dávám lanko na... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 28.2.2015
děkuji moc a moc za  radu pomohli jste mi. Já mám   připravenou zálivku jak u rajských, okurek    tak i  u paprik v  zemi průsakovou  hadicí  (protože tomu moc nevěřím pči ucpání atd  .i když to má filtr)... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 28.2.2015
Prosím   o radu  stačí ve skleníku vzdálenost mezi rajčatama  tyčkovými (Tornádo   atd.)  40 cm mezi  sebou a mám to jen   jedné řádce  .Mám už  připravený tyčky  s zavlažováním   a soused mi... celý příspěvek >
Vykouření skleníku, 22.2.2015
Prosím jaký  máte zkušenosti  s tímto  kouřem BIO dým skleník - ochrana rostlin před hmyzem i za vegetace kdykoliv Dýmovnice s česnekovým olejem, který odpuzuje široké spektrum škodlivého hmyzu a roztočů.
Rajčata pro sezónu 2015, 25.1.2015
ano nevysévám , protože tomu nerozumím . Kupuji jen sazenice  výběr na  jaře je z  několika odrůd  u jednoho   zahradníka ,  a jiný  zase odrůdy  jsou ve vyhlášených   ... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 24.1.2015
jsem v  tomhle nováček  a proto se  ptám mám  skleník a  chci do něj dát  rajský a  papriky  -  Strakonicko.   1. Prosím jaký sazenice doporučujete . Kupuji jen  sazenice semínka... celý příspěvek >
Čerpadlo pro závlahu, 10.1.2015
já mám  čerpadlo PMC1004P   (2200 kč)  tři   nádrže po 1000 l.  na deštovou  vodu    z celého  baráku  ,  , která jde    do nádrží přes odkalovací ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika