Příspěvky uživatele - 178.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká je pila Hecht 956, 9.10.2016
S Hechtem jako takovým mám neblahou zkušenost. Chcete pilu na 5 m i ten Hecht bude dobrý. Nejsem si jistý, že na 10 let. Měl jste Husqvarnu, tak se připravte na technický pokles, Hecht je čistá čína. Vrčí a řeže a jak spaluje, jak se třese do rukou.... celý příspěvek >
Hecht 7100, 4.10.2016
Vari má výhodu, že je velmi kvalitní a rozšířené. Tak se dá koupit za příznivou cenu cokoliv v podstatě zánovním stavu. Toto jsem přesvědčen, že u Hechta nikdy hrozit nebude a naopak bude sháňka nešťastníků po funkčním dílu. V tom Vari válcuje nejen... celý příspěvek >
Hecht 7100, 4.10.2016
No právě, Hecht tak kultivátor, Vari navíc orba, těžká doprava a k tomu kvalita a variabilnost. Jsem zvědavý, kolik Hechtů uvidím v komunálu, kde je Vari, jako doma. Kvalita se zpravidla vyjadřuje cenou. Hezký den.
Hecht 7100, 1.10.2016
Vari je kvalitní v současnosti, to jsem se mu zase snažil vysvětlit já.
Hecht 7100, 1.10.2016
Nenacházím jedinou spojitost Vari s nakladečem Volvo, tak hezký den.
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 28.9.2016
Servisy mají z čištění karbeců pěkný vývar a návody na stabilizátor by jim kazily kšefty.Některé karburátory pil Stihl se nedají ultrazvukem oživit a musí je vyměnit. Takový karburátor normálně přežije pilu a biogrc ho odrovná za jednu zimu. A propó... celý příspěvek >
Vari + vozík za 39 900, 21.9.2016
Za novou varinu Honda s bohatým příslušenstvím je to dobrá volba. Dá se koupit pod 30 000 s profi motorem GXV a k tomu vozík, rotavátor atd. Starší vari kupujte se zkušeným doprovodem. Prodávají lidé, kteří nemají pro vari využití a taky strojům... celý příspěvek >
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 19.9.2016
Někde jste okopíroval popsání předstihu, u malého 4T se nenastavuje je známá věc. A popsání je něco o konstrukci motoru. Ta byla nastavena na 100 okt, nebo 95 okt.? A v návodu nebylo ani, že se má dávat stabilizátor a později se objevily problémy s... celý příspěvek >
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 19.9.2016
Overitelnú 😎 je ověřené, že předstih zážehu je nastavený na benzín a jeho oktanové číslo. Zapálení dříve, či později je pro motor špatné, nemá výkon a ověřeno také jest.
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 19.9.2016
Nedalo mi a podíval jsem se na Vervu 100 podrobněji. Benzina k ní píše, že je super super super. Super ve výkonu, super v kvalitě a super v čistění motoru. A máme jasno. Staré motory se nechaly na 6A, i když jsme mohli dávat kvalitnější AD. Nový... celý příspěvek >
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 17.9.2016
Hmmm, pro mě je to technicky celkem jasné. Pilař by se zmínil, že vrtal do karburátoru. A taky se změnil jenom benzín.
Zadreny motor Briggs, 13.8.2016
Dobrý večer, musíte zkontrolovat poškození pouzdra skříně motoru. Velké poškození lze opravit vyvložkováním, vložku zalepit anaerobním Loctite na ložiska. Klkovku očistit jemným smirkem s olejem vytvoří bruskou pastu, která bere jen hliník. Vložka... celý příspěvek >
Vari orientacia piestnych kruzkov, 12.7.2016
A nebude lepší zkusit nejprve kroužky bez pístu do válce?
Vari Honda GSV tarokuje, 7.7.2016
Tak tak, víte vono vyjíždění do sucha se přebralo z nových mašin. Jenomže ty maj čistý karbeci a uschnutí jim neva. Karbec přes kterej protekl nějakej litr benzínu je ve stavu nechat pod benzínem nevypouštět. Aji bez stabilizátoru se dá karbec oživit... celý příspěvek >
Vari Honda GSV tarokuje, 7.7.2016
Tak jste ještě neviděl uschlej bio sajrajt. Vypadá jak rez. Že tam není bio bych nespoléhal je váš problém zda jo či ne co s tím uděláte.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika