Příspěvky uživatele - 231.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace hub, 24.5.2019
děkuji
Identifikace hub, 22.5.2019
omlouvám se ale šlo by houby podle těchto fotek identifikovat, děkuji
Identifikace hub, 22.5.2019 Obsahuje fotku
Odborníci, já znám jen hřibovité, tak se omlouvám, ale toto vše mi vyrostlo pár metrů od sebe
Šiška z Itálie, 15.4.2016
pěkně jste je vypiplal, doufám, že je otužíte a přežijou
MTD DL 92 H - sečení při couvání, 14.4.2016
já mám bez pojistky, ale někde bude pouze danej koncovej spínač, neměl by být problém ho najít, sundat, pootočit atd a tím vyřadit
Poznej ptáka 2, 14.4.2016
krásná fotka
Husqvarna 359 podtlak v nadrži, 2.3.2016
šel jste po tom správně, ale výsledek je špatně, jasně víte, že nemá vzduch, tak těch možností moc není, začněte znova a lépe
Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku, 22.1.2016
ono je to složité, já mám křoviňák cca 10 let, traktůrek 8 let a pilu asi 5 let, vše bez závad, takže bych šel ze setrvačnosti opět do HQ, špatné zkušenosti jsou s každou značkou, jde jen o to se zorietovat at v hledání na netu nebo v těchto... celý příspěvek >
Je letos opravdu málo myší?, 24.11.2015
tepelská vrchovina 650 m n.m. srpen září jsem nestíhal vyklepávat pastičky, ted je klid
Choroš, 22.10.2015
děkuji, jíst ho ale nebudu, jen mě zaujal na pohled svým zajímavým vzhledem
Choroš, 21.10.2015 Obsahuje fotku
Nevíte někdo co je to za choroš? Nikdy jsem takový neviděl a roste na dubu
Ořešák a dlažba, 9.10.2015
mám ořešák uprostřed dvora 15 let, kolem něj ohrádku z kočičích hlacv o průměru tak 170cm, uvnitř kačírek, venku kolem dokola zámkovka, žádné zvedání není, jediný problém je že listí špiní zámkovku, mám obyč šedivku a dneska bych už dal jinou
Zabezpečení nádrž IBC o objemu 1000 lt přes zimu, 2.10.2015
nádrž OK ventil kaput
Plotové tvarovky místo ztraceného bednění, 14.9.2015
stojí mi na tom bouda v zátopovém území u potoka cca 10 let, žádný problém
Jaký makrolon/polykarbonát?, 28.7.2015
no řadu let kupuji od firmy lanitplast, a drží, nešisuje a přežil x krát i kroupy, jednou jsem koupil v bau bau kousek do střešního vylejzáku a za tři roky byl propálenej od sluníčka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika