Příspěvky uživatele - 68.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rychlerostouci zivy plot, 6.2.2015
Predstavte si kopu rozmerov 1m x 1m x 1.5m husto natlacenych vetviciek z cyprusovcov, ktore su v dlzkach od 1cm do 60cm a niektore drevne casti hrubky aj 3cm. Na to, aby som naplnil ten 240L kontajner efektivne som pouzil starsieho syna, ktory ma... celý příspěvek >
Rychlerostouci zivy plot, 6.2.2015
Postavili sme dom, natiahli pletivovy plot a k nemu sme zasadili cyprusovec leylandsky - blue jeans. Prave kvoli tomu, ze rychlo rastie. A naozaj rastie rychlo. Zasadili sme asi 50cm vysoke stromceky a po cca 3 rokoch to malo vyse 2 metre. No a... celý příspěvek >
Ako vyhrievat budu pre macku/psa, 12.9.2013
Nad ziarovkou som rozmyslal tiez, ale je to dost silny zdroj tepla, muslel by som dat pozor na moznost poziaru. Juraj
Ako vyhrievat budu pre macku/psa, 12.9.2013
Mame mladeho kocura a uz sa ochaldzuje. Chcel by som mu na zimu spravit nieco, kde by sa mohol zohriat a spat v teple. Garaz nemam, do domu ist nemoze. Napadlo mi nasledovne riesenie: Kupim termofor (gumenny plochy vak na teplu vodu), nejaky... celý příspěvek >
Neprebudená Fuji, 29.5.2013
Ja som mal dva roky po sebe problem s Rubinolou. Jeden rok narastli malicke listocky, nic viac, uplne minimalne prirastky drevnej hmotu za cely rok. Dalsi rok, sa prebudili snad vsetku ocka, ale znova len male listky a maly prirastok. Tohto roku som... celý příspěvek >
Rozarium anglickych ruzi, 4.6.2009
Dobry den. Vcera jsem s dobrym umyslem (a bez dalsich komentaru)napsal, ze by Vam mohla poradit pani dresla. Muj prispevek byl ale smazan, tak jsem se dneska rozepsal vice. Poradil jsem Vam to proto, ze ona ma cca 700 druhu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika