Příspěvky uživatele - 54.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor - Turbo LUX 18V - nejde řadit variátor, 22.3.2020
Zdravim potřeboval bych poradit s traktorem Turbo lux 18v w2318, respektivně s převodovým ústrojím. První převodový stupeň jde zařadit. ale dalších 8 kvaltu které by se měly řadit pomocí variátoru už nejdou. kdybyste někdo měl prosimvás fotku jak to... celý příspěvek >
Čerpadlo pro závlahu, 11.6.2019
Také nemám nedůvěru  k výrobkům  z těchto  zemí,  ale Malyš  z Ukrajiny  mně vydržel  21 let,  od té  doby mám  již třetí.
Boikovo obrovské, 2.12.2014
Trocha do mlýna- u Vltavy, Kamýk nad Vltavou, je asi 12 stromů podél staré silnice. Díky vašim dotazům se mi odrůdu podařilo identifikovat. Plody zploštělé, váha 300-500 g, průměr má jedno jablko 12 cm, výška 6 cm. Říkám si, jestli takové spadlo... celý příspěvek >
Stiga Estate 6102 HW, 6.8.2014
Dobrý den. Máte nějaké zkušenosti s tímto traktorem? Nebo by jste mi doporučili jiný traktor na plochu 2000 m3 s motorem nejméně 18 HP, velkým košem a záběrem nejméně tak 98 cm do 80 tisíc? Předem děkuji. :)
Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe, 11.6.2013
ahoj my sme vykopali díru srovnali sme dno do roviny a pak sme tam položili tvrzenej polistiren a na to geotextili a plachtu a dno je krasně rovne a měkounke takže vřele doporučuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika