Příspěvky uživatele - 14.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody, nemoc?, 5.7.2020 Obsahuje fotku
nemoc jahody
Jahody, nemoc?, 5.7.2020
prosím o radu, takto vypadají některé sazenice ročních jahod asi týden po sklizni, je to nemoc, plíseň,čím a kdy ošetřit?
Nedostatek vápna, rajčata, papriky ve skleníku, 5.7.2020
děkuji za hezký komentář, skleník mám skoro stále otevřený ze všech stran, začal jsem tedy stříkat až když začaly plody červenat, tak příště začnu dřív, ale na podzim tam zaryju ten dolomit
Co pěstovat ve skleníku, 3.7.2019
Zdravím, na první dojem hloupé téma, ale upřesním.Mám skleník 6x3m s možností vytápění.Na východ těsně sousedím s pozemkem kde jsou vzrostlé staleté lípy, tudíž mě tam jde slunko až po 12 hodině.Po létech pěstování jsem zjistil, že to dopolední... celý příspěvek >
Papriky ve skleníku, 23.6.2019
Zdravím, každý,opakuji, každý rok takto "pěstuji" papriky ve skleníku.Už tady tento problém myslím byl, ale důvod snad byl nedostatek vápníku.Do půdy skleníku jsem zapravil už na podzim myslím dost vápna, potom na rostliny postřik, nic se nelepší.Z... celý příspěvek >
Roubování, 16.3.2019
Jestli vonat ta višeň nebyla višeň plstnatá... Na internetu se toho naplká dost. Oni na tom tištěné publikace nebývají o moc lépe. A to že má někdo schopnost mluvit do médíí, nebo pořádat kurzy taky nevypovídá o jeho schopnostech. Jsme zahlceni... celý příspěvek >
Lze roubovat třešeň na švestku?, 14.3.2019
Nezkusil, nemám Adaru. Pokud bych chtěl dostat šarku do třešně, byl by to dobrý způsob. Nemám důvod nevěřit tomu, že to s vyzkoušenýma odrůdama poroste. Afinitní vztahy jsou probádány. Pokud je tato podnož prodávána jako polyvalentní, asi to... celý příspěvek >
Lze roubovat třešeň na švestku?, 13.3.2019
Návod na roubování třešně na švestku je zde. V.
Lze roubovat třešeň na švestku?, 13.3.2019
Návod na roubování třešně na švestku je zde. V.
Pomaly rastuce ovocne kriky, 12.3.2019
Takové vlastnosti mají půdy na hadci. Jaké máte podloží? V.
Muchovník jako strom, 11.3.2019
Jako kmen pro stromový muchovník se používá Sorbus intermedia. V.
Jabloň Api hvězdovité, 10.3.2019
Vydrží opravdu dlouho. plody jsou použitelné jako vánoční dekorace. Konzumovat lze, ale nenadchne. Plody jsou menší. V.
Špendlík jako podnož, 10.3.2019
... pokud ovšem ten váš špendlík není podnož Adara. V.
Broskvoně - každoroční ztráty, 9.3.2019
Chtělo by to podnož Torinel + nějakou vložku. V.
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 5.3.2019
Thiram bych rozhodně nevyhazoval. Už vůbec ne do koše. Nejekologičtější likvidace je účelná aplikace.Do ovoce se kontaktní přípravek aplikovaný na pupeny nemá jak dostat. Jen po postřiku vynechte alkohol. V.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika