Příspěvky uživatele - 14.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podzimní řez, 5.10.2018 Obsahuje fotku
2
Podzimní řez, 5.10.2018 Obsahuje fotku
Toto napsal Vaněk. V.
Podzimní řez, 4.10.2018
Podzimní řez za zelena se provádí s cílem utlumení růstu.  Používá se u příliš bujných ovocných stěn. Brzdící účinek je silnější, než při květnovém řezu. V případě výchovného řezu, nebo řezu na korunku je opravdu nevhodný. V.
Sadbový česnek Havran, 27.9.2018
zdravím, rád bych zkusil sadbový česnek Havran, ale letos ho nemá v nabídce ani p.Kozák.Měl by někdo na prodej cca 2 palice?Děkuji za informaci, A.S.
Hľadám názov odrody súdkovitého tvaru, 21.9.2018
Co třeba Rothe Walze. Podobný tvar má i Kandil Sinap. V.
Co je to za rostlinu, prosím?, 19.9.2018
Mrašňák Theoprastův má střídavé listy a zalamovaný stonek. V.
"Poloautomatické" zavlažování zeleniny ze sudu, 19.9.2018
No tlakové perforované hadice se prodávají. každý kapkovač je složen z labirintu a membrány pro kompenzaci tlaku. Kapkovací hadice připojená na hlavní řád bývá několik set metrů dlouhá, nemusí ležet na rovině a každý kapkovač dává stejně. V.
Okrasné dřeviny nebo jehličnany, 12.9.2018
Toto přežije zimu?
Vápno do půdy, 9.9.2018
zdravím, co to je vápno s hořčíkem?Jinak děkuji A.S.
Vápno do půdy, 8.9.2018
jsem přesvědčen že mám v půdě málo vápna, na rajčatech, paprikách jsou fleky, podle fotek jste usoudili-malo vápna.Jak ho nejlépe dostanu do půdy?Stačí řádně zarýt dolomit.vápenec na podzim?Děkuji za radu
Teoretický výnos, 5.9.2018
Vody je v ovoci průměrně okolo 80%  cukru cca 15%. Nerozpustná sušina učitě není 1/2. V.
Teoretický výnos, 3.9.2018
To je zajímavé. Netušil jsem, že výtěžnost u pálenek je tak mizerná. Pokud předpokládám, že po vykvašení má produkt 8-10% alkoholu což bude asi nejběžnější rozpětí, obsahuje 100 l 8-10l 100%alkoholu. To mi z toho při pálení 1/2 zmizí? V.
Ze sloupové vzrostlý strom?, 30.8.2018
V Holovousích šli při šlechtění trochu jinou cestou. Jejich sloupovitá 'Kordona' je bojně rostoucí. Pokud bych chtěl jabloň co bude vypadat jako Vlašský topol, bral bych tuto odrůdu.Proti tomu jsou některé sloupovité odrůdy opravdu extrémě... celý příspěvek >
Poznáte starou odrůdu hrušně?, 20.8.2018
Taky mi to nepřipadá jako Solanka. Jsou v plodech semena? V.
Větve jiného druhu, 6.8.2018
Druh je to stejný (Chamaecyparis pisifera). Tento druh cypřišku je znám svou proměnlivostí. Má mnoho kultivarů. Bez znalosti sortimentu se člověk při určování obvykle netrefí do druhu a často ani do rodu. V.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika