Příspěvky uživatele - 165.185

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lis na ovoce, 23.10.2015
Asi si to s něčím pletete
Lis na ovoce, 19.10.2015
Já používám tento.
Jablkovice - jak na ni?, 10.11.2014
Není, takhle je s tím menší práce...
Jablkovice - jak na ni?, 10.11.2014
Ještě jsem zapoměl napsat to hlavní, před pálením kvas lisuji.
Jablkovice - jak na ni?, 10.11.2014
Já dělám jabkovici tak, že do sudu naházím celá jablka, doleji vodou aby byla potopena, přidám cukr, asi 1 kg na 20 l vody, pak podrtím vrtulí, přídám drožní, zavřu sud a nechám kvasit. Po pár dnech promíchám abych srazil drť dolu, na vrch kvasu... celý příspěvek >
Destilační přístroj - sestrojení, 8.11.2014
Vrabčí hnízdo, hi hi, pochlubte se vy, jak jste vyřešil deflegmátor.
Destilační přístroj - sestrojení, 7.11.2014 Obsahuje fotku
Tak jsem dostavěl novou aparaturu, vařák jsem udělal z nerezové várnice 20l, deflagmátor z měděných trubek 15mm. Topím elektrickým vařičem který spínám termostatem na přechodu deflagmátor- chladič. Proti připalování mám ve vařáku síto. První pálení... celý příspěvek >
Drtič na ovoce, 7.10.2014
Já drtím ovoce v sudu, a sice mám kulatinu prum. 10mm na konci je navařen asi 12cm plocháč. Toto upnu do vrtačky a ponořím do sudu. Je to takový jako pnorný mixér. Nejprve drtím na menší otáčky, poté na maximální. Vyhovuje mi to.
Ředění slivovice, 6.10.2014
Dobrý den, mám po druhém výpalu 85%, vždy jsem ředil kupovanou balenou vodou neperlivou na 50%. 5edím tak, že přilévám vodu do pálenky a postupně měřím procenta až na požadovaný obsah. Po rozležení se mi ale pálenkaz dála slabá. Letos ředit nebudu,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika