Příspěvky uživatele - 248.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc angreštu, 7.6.2014
Určitě korunky prostříhejte, pokud je korunka vzdušná, proudí skrz ni vzduch a soused nemá napadené angešty, udržíte i nerezistenty se dvěma postřiky (před a po květu) v dobrém stavu. Sama mám takhle Zlatý Fík - je OK, padlí minimum - od té doby, co... celý příspěvek >
Bříza - barva kůry, 7.6.2014
To bych řekla, že ještě déle, až jí trochu zesílí kmínek - tak cca na průměr 7 cm. Mám teď asi čtyřletou výšky asi 1,50m a kmínek má ještě hnědý. Stejně je nejdříve bílý jen dole, až v dospělosti jí zbělají i větve. Ale zjara svěží zelení a na podzim... celý příspěvek >
Neznámý keř, 7.6.2014
Podle obrázků na netu by to mohl být zimolez tatarský, ale jen hádám.  Lída
Neznámý keř, 7.6.2014
Listy má jako zimolez...            Lída
Yuka, 7.6.2014
Nežere jí něco kořeny?        Lída
Problemy s pestovanim cibule a cesnaku v piescitej pode, 7.6.2014
Tak to se omlouvám, myslela jsem, že na podzim se sází jen cibule pro pěstování "na zeleno", ne konzumní na uskladnění.            Lída
Takto skončila moja Luna, 7.6.2014
Hryzec, no... Mě kdysi přesně takhle zlikvidoval Čistecké...      Lída 
Chlupatá housenka, 6.6.2014 Obsahuje fotku
Já jsem pro toho přástevníka medvědího, uvádějí i výskyt na malinách - prý se housenky za poledne vyhřívají na sluníčku  :-))           Lída
Thuje smaragd, 6.6.2014
Raději méně často a vydatně. Jinak záleží na počasí a také na zemině, jakou máte. Také na tom, jak dlouho jsou zasazené - dvoumetrové jste asi nesázeli.           Lída
Problemy s pestovanim cibule a cesnaku v piescitej pode, 6.6.2014
ps - cibule se ale sází zjara - ten podzim ve vašem textu byl asi překlep?
Problemy s pestovanim cibule a cesnaku v piescitej pode, 6.6.2014
Také mám písčitou zem, i když dávám pravidelně pod brambory, rajčata, papriky a celer hnůj... Humus ještě doplňuji kompostem a zeleným hnojením. Cibuli dávám většinou tam, kde bylo minulý rok hnojeno (do druhé trati), nebo alespoň tam, co bylo zaryto... celý příspěvek >
Slivoň Hanita, 6.6.2014
...Tuleu Gras...
Slivoň Hanita, 6.6.2014
Jo, blbnu... Přece nemohou mít stejné rodiče, když Toleu Gras je švestka a Hanita pološvestka...            Lída
Jak vám letos odkvetly jádroviny, 6.6.2014 Obsahuje fotku
když jsem kdysi měli naroubovanou Děkanku, tak měla plody krátké buclaté - jako na přiložené fotce, jak to, že ty vaše mají "krček"? Nebo se pak ztratí? Už to je aspoň 20let, tak si to nepamatuji, jak se vyvíjely...   Lída
Muchovník olšolistý - Martin (Amelanchier alnifolia), kde sehnat v r. 2014, 6.6.2014
http://biospotrebitel.cz/pruvodce-biospotrebitele/prvni-ekologicky-sad-muchovniku-v-cr Na této adrese píší, že rostliny i prodávají - pěstují asi pět odrůd vč. odrůdy Martin.           Lída
Další diskuze:  11,  12,  13,  14  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika