Příspěvky uživatele - 248.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zivy plot z thuji a soused, 12.6.2014
Chyba, pro stromy je teď vzdálenost 3m! (a tůje strom je, protože má kmen...). Ale je tam psáno, že mají vliv i místní poměry...          Lída
Nařezávání kmínku rybízu a angreštu, 11.6.2014
To by mohlo být docela zajímavé, ale nikdy jsem o tom neslyšela...   Lída
Mulčování, 11.6.2014
Ona ta posekaná tráva částečně zetleje, žížalky ji do zeminy zatahají a tak funguje i jako hnojivo - dodává humus. Měla jsem letos zjara loni vysázené růže takové nedomrlé, mezi nimi holá zem - když jsem je začala nastýlat trávou, tak "poskočily" a... celý příspěvek >
Aby jahody nezasychaly, 11.6.2014
Většina zahrádkářů u nás pěstování na fólii už zrušila, nejde je okopávat, půda je udusaná a na fólii se plody na slunci i uvaří (jako nedávno tady byl uvařený angrešt).  Ps - já to ani nezkoušela - listy jahodníku mi prakticky pokryjí celou... celý příspěvek >
Znáte tuto rostlinu?, 11.6.2014
Také si myslím, že Chamaedorea elegans.    Lída
Hniloba angreštu, 10.6.2014
Jestli to máte různé odrůdy, mohou mít každý jinou slupku. U mne zůstaly na Zlatém fíku jen plody uvnitř keře (část spálil mrazík, část slunce), ale Karát zatím drží bez následků.          Lída
Hniloba angreštu, 10.6.2014
Jsou spálené (upečené) sluníčkem...     Lída          
Žloutnutí resp. zbělení na zahradě, 9.6.2014 Obsahuje fotku
Podle tohoto odkazu je to u brambor také nedostatek Fe, důvod může být stejný jako u jahod - viz fota.           Lída ps - nevápníte moc často?
Žloutnutí resp. zbělení na zahradě, 9.6.2014
U těch jahod to je nadbytek vápníku (zablokování příjmu Fe). U meduňky to tipuji spíš na ostré slunce.           Lída
Znáte někdo tuto květinu?, 9.6.2014
Řebříček bertrám...  Kdysi jsem také dlouho jméno nevěděla, pak jsem ho zjistila čirou náhodou...           Lída
Hezky kvetoucí popínavka, 9.6.2014
Nemáte lepší fotku? Zblízka? Takhle mi to připadá podle zelených lístků jako trojpuk (což popínavka není), ale není to moc vidět.          Lída
Maso není dost proleželé, 8.6.2014
Z pohledu normálně vařící ženské bych řekla málo soli a teplo. V horní vrstvě sůl působila, proto maso zrůžovělo, pokud je uvnitř zelené, tak bych ho osobně tedy nejedla  :-((      Lída
Žloutnutí thuje, 8.6.2014
Byla zjara zelená a žloutne až teď, nebo je taková už od jara? Ona byla teplá a suchá zima, pokud jste ji v zimě párkrát nezalila, mohla přeschnout. Nic jiného mne nenapadá. Je divné, že nemá suché konečky, ale je taková "vyšisovaná" celá. Na... celý příspěvek >
Žloutnutí thuje, 8.6.2014
Zalévat raději méně často (třeba 1x týdně), ale důkladně - nechat chvíli puštěnou hadici. Jinak bych zkusila na zem okolo nastlat třeba posekanou trávu, jsou teď dost pařáky.          Lída
Bříza - barva kůry, 8.6.2014
Pyl nám nikomu nevadil, měla jsem břízu 58 let, tahle je její potomek. A sousedka sice alergii má, ale na jiné pyly a břízu si k chatě sama také nasadila   ;-))      Lída 
Další diskuze:  11,  12,  13,  14  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika