Příspěvky uživatele - 42.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor jikov, 31.5.2014
Ne, když ji ovládám ručně, tak funguje normálně
Motor jikov, 23.4.2014
Dobrý večer.Ani já jsem po přečtení příspěvků nenalezl problém, který trápí mojí Teru r.v.1980.Po nastartování běží motor na volnoběh a nemá žádnou reakci na přidání plynu.Při ručním ovládání klapky reaguje normálně.Karburátor je vyčištěn, lanko... celý příspěvek >
Motor Jikov 1433, 23.4.2014
Dobrý den.Mám podobný problém.Po nastartování běží motor na volnoběh a nemá žádnou reakci na ovládání plynu.Při ručním ovládání klapky funguje normálně.Karburátor je vyčištěn, lanko plynu funkční, pružina pod nádrží na 3.výřezu.Může mi prosím někdo... celý příspěvek >
Křovinořez Marunaka TH43 - nová strunová hlava, 16.5.2013
Základem pro zakoupení nové strunové hlavy, je potřeba znát průměr a délku hřídele + stoupání jejího levého závitu. Nechápu proč to výrobce a prodejci, nikde neuvádí!!! Vlastním Marunaku s motorem Kawasaki TH34-DX. Strunová hlava se mi prodřela a tu... celý příspěvek >
Vertikutator florabest, 6.3.2013
Co se týče ložisek, stačí stroj rozebrat a na demontovaném ložisku je číslo. Pokud není stačí změřit rozměry (všechny průměry a šířku) a v prodejně ložisek vám podle nich prodají nové. Popřípadě je možné najít typ ložiska v technických tabulkách... celý příspěvek >
Jilm, 29.7.2012
Dobrý den, jestli je jilm vysazený minulý rok, myslím, že se nemusíte trápit. Často se stává, že nově vysazené stromy v prvním roce zakořeňují a netvoří žádné přírustky. Rostou však kořeny a to není dobře vidět. Důležité je, aby strom byl v... celý příspěvek >
Habr - Carpinus betulus 'Frans Fontaine' - opadani listu, 27.11.2010
Dobrý den, kultivar habru Frans Fontaine je pěkná, poměrně kompaktní odrůda. V tuhých zimách se někdy stává, že na osluněné straně větví má tendenci ke vzniku mrazových trhlin. Není to ale pravidlo. Co se týká opadu listů, myslím, že můžete zůstat... celý příspěvek >
Jak se zbavit krtka, 5.10.2010
Máme tři kočky a krtek pořád řádí.
Zakrslý platan - kde sehnat?, 19.4.2010
Opravdu se jedná o odrůdu, která se jmenuje Alphens Globe. Informací je opravdu málo, protože se jedná o relativně novou odrůdu, a mám-li být upřimný, asi nikdo neví kam vlastně doroste. Je rozhodně menší, než klasický platan. Mám tuto odrůdu na... celý příspěvek >
Samec cesmíny, 30.3.2010
Ano, je to tak. Cesmíny jsou dvoudomé, takže k opylení je potřeba mít samčí odrůdu. Pro tento účel by měla dobře posloužit třeba odrůda 'Myrtifolia', která je samčí a sama bobule nikdy netvoří. Občas je v prodeji vidět a někdy se sehnat dá. Pavel
Cedr himalájský (Cedrus deodara Golden Horizon) - zima, 12.3.2010
Dobrý den, štítky často neříkají plnou pravdu, chvilku to trvá, ale cedr 'Golden Horizon' se časem opravdu rozhodne růst více než do výše 1 m. Můžete cedr přesadit, nebo ho držet řezem zkrátka. Je to ale podle mne škoda, potom nevynikne... celý příspěvek >
Tuja Smaragd alebo Gelderland?, 12.3.2010
Martine, co se týká nároků na prostředí, obě tuje jsou na tom poměrně podobně, i když drobné rozdíly tu jsou. Smaragd je odrůdou od druhu Thuja occidentalis, udržuje si konický tvar a svěží barvu. Roste poměrně pomalu.Gelderland je odrůdou od druhu... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 8.11.2009
Dobrý den, přikláním se k názoru, že opravdu borůvky prodělaly první mrazík a že nevyzrálé výhony to poškodilo. Nakonec to píšete sama, že se to týka jenom nejnovějších výhonů. Pokud se jedná opravdu o centimetry, nedělejte si z toho těžkou hlavu. V... celý příspěvek >
Cedr himalájský (Cedrus deodara Golden Horizon) - zima, 25.10.2009
Dobrý den ještě jednou, několik let můj cedr nebyl v nejlepších podmínkách. Byl v zápoji a tak trochu v konkurenci jiných rostlin. Veškeré tvarování probíhalo v odstraňování větví, které rostly nevhodným směrem. Letos jsem ho trochu vysvobodil a... celý příspěvek >
Cedr himalájský (Cedrus deodara Golden Horizon) - zima, 25.10.2009
Vážený pane Petře, s tímto druhem cedru mám osobní zkušenost, mám ho na zahradě asi tak od roku 1997. Bydlím v jižních Čechách, asi 500 m nad mořem, podmínky na pěstování cedru zde ideálni nejsou. Moje rostlinka byla z dovozu, ale tomuto nepřikládám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika