Příspěvky uživatele - 204.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
thuje v květináči - zazimování, 23.11.2008
Nejlepší by bylo zapustit ji do země někde na záhonu když máte zahradu jinak použít ohodně větší květináč ten stávající do něho zasypat třeba drceným polistyrénem nebo rašelinou aby tak snadno nepromrzlnul dobře zalávat kdyř nemrzne zastínit proti... celý příspěvek >
Choroba Dubu?, 23.11.2008
Za první republiky z nich vařily černý inkoust.
Choroba jablek, 23.11.2008
Tato choroba se projevuje po větším zmlazení přeroubování nebo malé násadě plodů většinou později když už je strom v plodnosti a moc se neřeže to přestane jen prosvětlovat a neskracovat jednoleté výhony. 
Ořezání ovocných stromů na podzim, 2.11.2008
Podzimní řez nemá na kvetení vliv jen nesmíte strom ořezat jako živý plot jak to vidím ve většině zahradek v okolí měst jeden kopíruje podle druhého.Květy už jsou vyvinuté jen některé se diferencují během zimy a to v jednoletých příruscích a to jen u... celý příspěvek >
Prořezávání borovic, 31.10.2008
Kdyby nesnášela řez nemohly by se z ní dělat bonzaje a různé obláčky když řezat tak když raší nové svíce ty se nechají skracovat nebo vylamovat celé podle potřeby jestli chcete prodloužení nebo rozvětvení vždy musí zůstat na větvy jehličí ale zelené... celý příspěvek >
Vegetatívne množenie orecha, 31.10.2008
Musel by ste to skusit ale bude to trvat několik let. Co nejmladší větev naříznout ze spoda nožem šikmo jako píšťalu ale nedoříznout prohnout do země aby se naříznutí otevřelo ale nesmí se zlomit šlo by také použít stimulátor a lepší zem na zasypání... celý příspěvek >
Šednutí slupek jader vlašských ořechů, 31.10.2008
Když nejde slubka oloupat nejspíše napadené houbovou chorobou Altraknozou, sčernají šlubky nejdou vyloupat jádra nejsou poživatelná jiná choroba způsobená bakteriemi postříkat celý strom příští rok kuprikolem nebo jinýmy postřiky určenými na tyto... celý příspěvek >
Odrůdy ořešáku, 31.10.2008
V zahrádkáři vycházela pomologie všech ovocných druhů jak drobného tak velkédo ovoce a i ořechů tak se skuste zeptat vyšla i svázaná publikace jistě by se dala sehnat nakladatelství zahrádkáře.
presazovani oresaku, 31.10.2008
Skuste ho pořádně obrýt aby se zachovalo hodně kořenů nejlépe až na jaře a pak až bude narašený alespoň 8-10cm můžete skrátit větve aby netekla míza.Po přesazení pořádně zalévat kdyby se vám podařilo zachovat kořenový bal bylo by to lepší ale... celý příspěvek >
Stáří ořešáku, 31.10.2008
Jestli je ořešák zdravý dožívá se i sto let a bude plodit dříve se sázeli většinou semenáče ty vydrží dlouho když mají dobré podmínky.
Ořezání ovocných stromů na podzim, 29.10.2008
Mám to vyskoušené již několik let řežu starší stromy zimní teploty jsou mírné tak se toho nebujte větší rány zamažu balakrylem nebo nechám větší pahýl který odříznu až na jaře slabší nechám nezamazané nic se neděje.Na jaře je mnoho práce a teť po... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 25.10.2008
Zalepí se i kýbl se štěrkem.
Doma dělané filtrace, 22.10.2008
Kořenovou čističku čistím 1 do roka je to vlastně mělký (na hloubku gumovky)1 kubíkový rybníček hned vedle propojený úzkou stružkou s navšeným kačírkem mám to osázné kosatcem a dalšímy rostlinami mám tam šneky nevím kde se vzaly, ale žerou mi... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 19.10.2008
Mám tu kořenovou čističku a funguje na jedničku s čištěním filtru problém není prostě to 1x do roka vypustím. V kořenech se usídluje bakterie která se živí řasou a produkuje látky, kterými se živý ryby a rostliny. Mít filtr ze3 sudů okolo jezírka mi... celý příspěvek >
Filtrační materiál? Síťky na ovoce, 17.10.2008
Souhlasím už jsem to tu někde psal myslím řasa v jezírku nebo zelená voda. Jezírko mám už 9 let, ale teprve poslední 4 roky mám čistou vodu. Filtr který jsem si udělal z 50 L přepravky  pro 10 kubíkové jezírko nefungoval a byl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika