Příspěvky uživatele - 221.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trnkovica (trnka obecna), 14.12.2015
ja netvrdím, že je to to najlepšie. Nemal som nikoho, kto by mi to poradil.Po prvej zoctovatenej kadi som si kúpil zopár knižiek a hlavne jednu od pána Jaroslava Balaštíka a tam som sa dočítal o kvasných zátkach, podľa mňa je to pre mňa ľahšia cesta... celý příspěvek >
Trnkovica (trnka obecna), 14.12.2015
Dobrý večer, ja používam sudy 120 L, šrubovacie i jednoduché bez závitu, ale vždy s kvasnou zátkou. Tiež som sa stretával s netesnosťou medzi vekom a telom. Kúpilk som si v obchode s obalovým materiálom cca 10 cm širokú strečku a s touto urobím asi... celý příspěvek >
Mišpule, 19.10.2015
Minulý rok som sa dostal k asi 60 kg mišpúl.S vodou a cca 18 L jablkového moštu mi vyšlo 100 l kvasu.Doplnil som tam 6kg cukru, kyselinu vínnu, kvasinky, živnú soľ. Kvasilo to pod kvasnou zátkou. Ak máte lepší recept, tak ho pridajte. Tento rok, ak... celý příspěvek >
Degustačná zrelosť, 2.6.2014
Zdravím, sice trocha neskoro ale predsa. Fuji je zaujímavá odroda tým, že výhonky vypadajú ako napadnuté múčnatkou.(Aspoň u nás) Takže aby som len nekecal... Topaz (Rubín x Vanda)- dužina je krémová, pevná, dosť štavnatá. Chuť skôr taká... celý příspěvek >
Chrastavitosť?, 28.5.2014
Je možné že by boli poškodené len 2 plody a ostatné nie? min/max teplomer mám vo vtáčej budke 2m ďalej.. A napokon marhuli nieje nič.
Chrastavitosť?, 28.5.2014
Mrazy to nebudú, najnižšia teplota za tento mesiac bola 7°C (v noci).
Chrastavitosť?, 28.5.2014 Obsahuje fotku
Zdravím pánové, dnes som kontroloval ako sú na tom plody broskyní. Túto chorobu som našiel na Flamingu. Pripisujem to daždom, ktoré sú u nás chlebom každodenným. Prosím vás o určenie a aký postek vám na to najlepšie zaberá. S pozdravom... celý příspěvek >
Jabloně co s nimi?, 26.5.2014
Určite nechať, poprípade postriekať po opade listov kuprikolom... Bohužial neviem v akej koncentácii.
Jakou broskvoň?, 26.5.2014
No tak na jaro by to bolo asi rovnako, ale teraz, neviem či sa Vám ujme voľnokorenný, ak chcete mať istotu, tak vzhľadom na vegetáciu odporúčam kontajner. U toho voľnok. by vám ho museli vytrhnúť zo zeme a to je rizikové a potom transport, ako... celý příspěvek >
Jakou broskvoň?, 26.5.2014
Ano, výpestky s voľným koreňovým balom sú lacnejšie ako kontajnerové. V kontajnere máte vačšiu pavdepodobnosť ujatia ako u voľnokoreňových a hlavne v čase už dosť rozbehnutej vegetácie. Obecne platí, čím mohutnejší koreňový bal tým je sadenica... celý příspěvek >
Zhnědnutí plodů na broskvoni, 25.5.2014
A opadávaju alebo ostávajú na strome? Polievate ich? Sú mäkké alebo klasicky tvrdé?
Očkování nebo roubovaní lze nyní?, 22.5.2014
Takže idem podľa mojích skúseností:   Halehaven(J.H. Hale x South Haven) v teplých rokoch výborná, nezamenitelná chuť, ide dobre od kôstky. Harbrite (Redskin x South Haven) dozrieva dva dni pred RH, ide od kôstky, chuť taká zaujímavá,... celý příspěvek >
Očkování nebo roubovaní lze nyní?, 22.5.2014
Zdravím, neuviedli ste či by mala byť odroda skoršia alebo neskoršia oproti RH. V akých tepelných podmienkách máte zahradu? Chceli by ste odrodu na konzum alebo spracovanie (oddelitelnosť od kôstky). Alebo chcete to isté ako RH, ale s lepšou... celý příspěvek >
Aké odrody?, 19.5.2014
Mal by som ešte jednu otázku. Kde by sa tu v mojom okolí dala zohnať vačšina vami odporúčaných odrôd? Jakub
Aké odrody?, 19.5.2014
P. Vysloužile, keďže mi už moc miesta neostalo tak si môžem dovoliť len ŠV o podpníku uvažujem, ale asi by bol najlepší M26. P.Polehlo, ďakujem za odrody, cením si toho, že ste mi napísali odrody tých lahúdkových jabľk. P. Stano- GD mám je to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika