Příspěvky uživatele - 78.211

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zkrotit meruňku, 12.5.2015
Nevěšte hlavu a pora'dte si. Vemte provázek přivažte ho na druhou třetinu šlahounu tak aby se vám větev nezlomila a vyvažte k silné větvi na terminál(samozřejmě kolem terminálu uděláte z nějaké široké gumy očko aby se provázek nezaříznul). plody vám... celý příspěvek >
Mravenci na ovocných stromech, 12.5.2015
Používám na mladé čerstvě zasazené stromky tak i 15ti letté. jediné co jsem zpozoroval bylo že kůra zůstane pod lepidlem takže když odstraním lepidlo tak zůstane nehezká kůra, po vrypu nehtem je pod kůrou pěkné zelené pletivo. ale za tři roky... celý příspěvek >
Zimolez, Muchovnik, 16.4.2015
+Amur, Altaj
Zimolez, Muchovnik, 16.4.2015
Děkuji za názory A s jakýma máte odrůdama máte dobré zkušenosti? Hodně se tu píše že záleží na odrůdě. Jeden tu doporučoval: Balalaika, Blue Velvet, Modrý triumf. Koukal jsem na: Aurora, Honeybee, Borealis, tundra které dle popisu... celý příspěvek >
Řez asi dvouleté meruňky, 16.3.2015
Tak u tohoto stromku by mě též zajímalo jaké jsou možnosti střihu. Tak snad někdo napíše radu do kvetení ještě času dost.
Kanadská borůvka, 16.3.2015
Děkuji za rady. Adělal jsem si ucelenější představu. Já jsem standu pochopil. Vzhledem k tomu, že jsem se dočetl, že borůvky nemají rádi vápník tak mým BFU myšlením vydedukuji, že tam nemám dávat třeba štěrk s obsahem vápence.  Co je to... celý příspěvek >
Jak rozmnožit keřový rybíz, 19.8.2014
Děkuji všem za užitečné rady 
Čo sa stalo s čerešňami - je to mrazom?, 14.5.2014
Takto minulý rok přesně vypadaly 2 odrůdy třešní na chatě.. Z celých dvou stromů bylo 20 třešní. Květy následně zhnědly a pak zčernaly. Mráz se vám může přehnat lokálně po zahradě a o 20m dále nic.
Řez staré slivoně, 24.4.2014
Bohužel jinak se to seříznout nedalo.. uříznuté větve byly poníčené, suché a sežrané. Musel jsem je seříznout na nejbližší(ale taky poslední výhon). Děkuji za typ jak pahýly seříznout a jak je zakrýt.
Bio hnojení meruněk, broskví, slivoní, třešní, jablek, kiwi, borůvek, 2.4.2014
Přehánět to právě nechci. Proto chci použít přírodní/bio hnojvo. A na jednom fóru někdo tvrdil, že je rozdíl v kyselosti mezi kravským a koňským hnojem. Na zahradě mi jde jak broskev tak i meruňká, ale tyto dva stromy mají rozdílné potřeby na živiny.... celý příspěvek >
Sloupovitá švestka Imperial - řez, 3.3.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu jak zastříhnout tento stromek švestky Imperial. Zasazená na jaře 2013. Stromek má něco přes 2m a pří sázení jsem zastříhnul stromek pouze o 15 cm. Pokud by měl někdo více informací jak pěstovat sloupovité švestky a jablka(další 4... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika