Příspěvky uživatele - 129.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory v seně, 30.6.2014 Obsahuje fotku
Sice později, ale už se mi objevily krásné silné natě. Brambory nebyly předklíčené, proto to zpoždění. M.
Užitečná rostlina nebo plevel?, 26.6.2014
Divizna to není určitě a řekl bych, že ani náprstník. Podle listů mi to také připomíná spíše Brutnák. Jsou listy chlupaté? Dalo by se to poznat i podle chuti, listy Brutnáku chutnají po okurkách a jsou jedlé, ale vzhledem k tom, že nelze vyloučit... celý příspěvek >
Čo ako a čím dekorovat, 22.6.2014
Záleží, jestli jsou opravdu staré. Jak vypadají, nemáte fotku?  M.
O jakou se jedná rostlinu?, 17.6.2014
Děkuji, M.
O jakou se jedná rostlinu?, 17.6.2014 Obsahuje fotku
Znáte název této rostliny? M.
Bazalka pěstovaná společně s rajčaty, 17.6.2014
Rajčata na záhoně jsem pěstoval společně s bazalkou loni a letos ji mám už také zasazenou mezi keříčky. Rostla krásně. Proti plísni jsem nestříkal, rajčata jsem nehnojil, pouze letos je zalévám jíchou. Kromě toho, že je bazalka pro rajčata prospěšná,... celý příspěvek >
Určení rostliny, 15.6.2014
Je to zlatohlávek tmavý (Oxythyrea funesta), dříve vzácný, dnes již běžný teplomilný brouk, měl jsem je letos v Irisu, jsou neškodní. M.
Společnice macešek, 27.5.2014
Taky mně to připomnělo pryskyřník (Ranunculus asiaticus). M.
Pěstování rajčat v seně, 13.5.2014
Zdravím, tak jak to popisujete, tak mi to přijde spíše jako mulčování senem, protože pokud jsou rajčata v zemi, tak už to seno podle mě samotný růst a živiny nijak neovlivní, ale nevím, o této metodě jsem ještě neslyšel:-) Každopádně rajčata jsem... celý příspěvek >
Česnek medvědí - rostlina téměř neznámá, 11.5.2014 Obsahuje fotku
Neřekl bych, že se jedná o květy medvědího česneku, ten kvete jak vidíte na obrázku. Květy příjemně voní. M.
Japonská vrbička - množení, 8.5.2014
Já jsem si vrbičku namnožil z odřezků, které zůstaly po ostříhání většího vrbového stromku. Zapíchal jsem je do řádku do nepříliš úrodné půdy v polostínu a pořádně zalil. Některé uschly, ale většina se jich ujala a rostla, až z nich byla 1 m vysoká... celý příspěvek >
Brambory v seně, 6.5.2014
Říkáte, že Vám lístky ožrali slimáci, takže Vám už brambory prorostly skrz slámu? Do jaké hloubky jste je sázela? Nemáte foto? M.
Brambory v seně, 2.5.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, já jsem brambory sázel tak, že jsem posekal kousek louky, na ni jsem rozmístil brambory (15-20 cm od sebe a 40 cm mezi řádky), které jsem zakryl silnou vrstvou sena. Někde jsem četl min. 40 cm. Ale jakmile to proprší, tak to slehne,... celý příspěvek >
Neplodící Josta a černý rybíz, 2.5.2014
Ony tam jsou i starší výhony, nejsou to všechno jednoleté;-) M.
Neplodící Josta a černý rybíz, 2.5.2014
Děkuji za praktické a užitečné rady.   Budu se podle nich řídit a snad příští rok budou už rybízy plodit všechny. M.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika