Příspěvky uživatele - 129.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je sazeničkám?, 6.4.2014
Dobrý den, pokud vím, tak se mají sazeničky rajčat při prvním přesazení zasadit až po děložní lístky, Vy je máte příliš vysoko. Možná to sazenice vysiluje a proto i pravé lístky začínají vadnout. M.
Včelky samotářky, 6.4.2014
Čmelín jsem si letos taky udělal podle tohoto návodu, ale zvolil jsem úzký otvor (1,6 mm) příletové trubice, takže pochybuji, že se v něm někdo usídlil. Už mám koupenou širší hadici, takže až se dostanu na zahradu, tak to vyměním. Otázka, jestli už... celý příspěvek >
Včelky samotářky, 5.4.2014
Tak už jsem našel ten zdroj, který uvádí, že by stanoviště mělo být na slunném a suchém místě. Pro zajímavost: Umístění a konstrukce hnízdiště
Včelky samotářky, 5.4.2014
Aha, to mě nenapadlo. Měl jsem za to, že jsem někde četl, že naopak chtějí slunné místo. Musím si to dohledat.
Včelky samotářky, 5.4.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, domeček, nejen pro včelky, ale pro veškerý hmyz, jsem si udělal už loni v květnu, viz příloha. Tvoří ho jen pár šamotových cihel s provrtanými otvory (samozřejmě ne na skrz) a potom růzé dutinky ze svazků slámy, stébla rákosu apod.... celý příspěvek >
Topolovka, 1.4.2014
Zdravím,  na internetu jsem našel, že topolovka (Alcea rosea) je mrazuvzdorná až do -25°. S ohledem na další dvouleté rostliny (divizna, náprstník), které mi na zahradě v pohodě přezimovaly, bych s výsadbou neváhal. Navíc duben má být podle... celý příspěvek >
Stračka, 26.3.2014
Semena stračky (Delphinium) klíčí v teple (ne přímé sluneční světlo) a vlhku, klíčení trvá 15-21 dní. Letničku (Consolidu) je lepší vyset na záhon brzo z jara, nebo už na podzim. Dorostou pak mnohem výše. Už mi jich na záhoně ze samovýsevu zase... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika