Příspěvky uživatele - 129.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neplodící Josta a černý rybíz, 2.5.2014
Staré výhony jsem vystříhal na podzim. Pokud na mladých výhonech plody, jak říkáte, nerostou, mohl by to být ten důvod. Keře podle JG zamulčuji, nemyslím si sice, že je to hlavní příčina nevytváření květů, ale rozhodně jim to neuškodí. M.
Neplodící Josta a černý rybíz, 2.5.2014 Obsahuje fotku
Poraďte prosím co se starými černými rybízi, které krásně rostou, ale stále neplodí. Na podzim jsem u nich prořezal starší výhony, nechal jen pár, pohnojil jsem je zkompostovaným králičím hnojem. Na jaře krásně obrazili, listy mají velké, mnohem... celý příspěvek >
Přemnožený černý hmyz, 1.5.2014
Je to muchnice březnová. M.
Určení hmyzu, 28.4.2014
Je dokonce užitečná, pomáhá s opylením ovocných stromů. Také jsem jich tento víkend na zahradě viděl kolem jabloní spoustu poletovat.  M.
Nevím co jsem vysela, 24.4.2014
To druhé mi připomínám Lavateru trimestris (slézovec tříměsíční), tradiční letnička. M.
Šanta kočičí, 23.4.2014
Chtělo by to fotku. Mně polehává hlavně po dešti, ale třeba je to přirozený stav.  Zatím ji pěstuji druhý rok, tak uvidím. M.
Šanta kočičí, 23.4.2014
Zdravím, a když Vám začne přepadávat, má už květy, nebo tento stav předchází kvetení? M.
Česnek medvědí - rostlina téměř neznámá, 22.4.2014
Není zač. Je fakt, že trs si zasadíte, kam potřebujete, zatímco semena se dostanou pouze do blízkosti matečné rostliny. Tak ať Vám dobře roste. M.
Česnek medvědí - rostlina téměř neznámá, 22.4.2014
Jelikož sezóna česneku už končí (někde už skončila), tak pokud Vám nekvete a nčekáte na semena, tak bych ho rozdělil klidně už teď. Já jsem si po odkvětu přesazoval sněženky asi před 10 dny. Listy Vám sice zvadnou, ale cibulky zůstanou a na jaře... celý příspěvek >
Česnek medvědí - rostlina téměř neznámá, 22.4.2014
Česnek se množí buď samovýsevem nebo můžete odkopnout trs s cibulkami (jako u sněženek a podobných jarních cibulovin). M.
Jaro 2014, 20.4.2014 Obsahuje fotku
Rovněž přidám na ukázku fotku mého jarního záhonu z minulého týdne. M.
Rebarbora, 15.4.2014
V Brně na Moravském náměstí prodává sazenice hned několik prodejců, určitě ji tam seženete. M.
Jakou popínavku vybrat na obrost torza stromu?, 12.4.2014 Obsahuje fotku
Mohu potvrdit, že mu to ze začátku trvá, zasadil jsem ho někdy v roce 2011-12, ze začátku šel pomalu, ale během jedné sezóny pak obalil celý pahýl, viz foto, kde je zachycen stav ze 2. 3. 2013. Na fotce v předchozím příspěvku je to ze dne 11. 8.... celý příspěvek >
Jakou popínavku vybrat na obrost torza stromu?, 12.4.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, já použil na obrost torza staré švěstky břečťan, viz obrázek.  M.
Nejlepší uchovávání semen?, 9.4.2014
Nedávno jsem se na jednom kurzu tázal na stejnou věc. Používám totiž na semena papírové sáčky, protože jsem se obával, že by se mohly v "zipáčích" poškodit. Ale bylo mi odpovězeno, že by to nemělo vadit. Pokud jsou semena dobře vysušená, a nedostanou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika