Příspěvky uživatele - 152.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 10.3.2014
Vždy koncem listopadu je dobré budky vyčistit, tj. vyhodit staré hnízdo. Také sprejem budku vydesinfikujeme.  Na jaře je to problemarické, protože nikdy nevíte, kdy už si ptáci hnízdění připravují a mohli bychom je vyrušit. Sýkorky se v krutých... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 22.2.2014
Tak to musel být krtek jako slon! :-) Když si představím kolečko hlíny a krtičinu vedle... nebo to bylo dětské na hraní?...já měl ze dvou krtičin tak sotva kbelík... no u nás pod horami byla vždy bída...:-)
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 22.2.2014
Když už hnojit kolem stromů, tak na jaře a to tak, že udělám v obvodu koruny kolem stromu díry hluboké asi 25 cm a nasypu tam cererit a zasypu hlínou a ucpu drnem. Sice tam taky bujně pak roste tráva, ale strom svoje dostane. Rozhodně bych teď... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 31.1.2014
Dávám za pravdu " Policcinoů je vynikající. Měla jsem jen obavu, zda něco ze semínem bude - lezly na svět dlouho!...u jiných odrůd už jsem měla rostlinky na přepikýrování a u Policcina nic. Nakonec jsem se začala hrabat v zemině a objevila... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 24.11.2013
Pozor při nákupu rycích vidlí... koupili jsme si dvoje, abychom se o ně neprali a bohužel oboje jsou tak nekvalitní (ač cena nebyla malá), že se nám jednotlivé vidlice ohýbají... jenomže, jak to poznat při nákupu? To by museli mít zkušební políčko v... celý příspěvek >
Čačanská lepotica, 22.10.2013
Prosím, čím stříkáte proti pilatce. Máme čerstvě zasazenou čačanskou lepotici a tak sháníme informace. Měly jsme Stanley, ale v roce 2009 při sněhu v říjnu se nám úplně rozštípla... teď jsme zkusili tu čačanskou.Máme ji v závětří na jižní straně (500... celý příspěvek >
Můra jako kolibřík, 13.10.2013 Obsahuje fotku
...a ještě jeden snímek
Můra jako kolibřík, 13.10.2013 Obsahuje fotku
Že by ta srandovní dlouhozobka, jak čtu níže v jiném tématu?
Můra jako kolibřík, 13.10.2013 Obsahuje fotku
Na zahradě nám létá zajímavá můra, kzerá dlouhým sosáčkem saje z květů olověnce (ale i jiných květin), pohyb má jako kolibřík, viz foto..co je zač?
Jaký je to hřib?, 4.10.2013
Ano, přívěskatý a chráněný i v ČR!!!
Co je to za hřib?, 4.10.2013
Tohle sbíráme, je to buď koloděj nebo kovář. Oba k jídlu, ale jsou tvrdé a musí se dělat delší dobu. Kříšť a nebo dokonce satan to rozhodně není. mimochodem Big... satan i kříšť jsou pouze nejedlé. Satan po zpracování tepelném, vám neublíží, ale je... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika