Příspěvky uživatele - 209.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivovice - kvas, 26.2.2014
No, tak mně už to zas taky nedá! I když jsem si to už tolilkrát "zakázal"... Nebyla udána počáteční cukernatost kvasu coby základní údaj. Z toho taky vyplývá, že by bylo třeba vědět jestli byl kvas zředěn vodou, příp. docukřen a kolik měl °Bx. ... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 2.9.2011
Já od těchto modelů očekávám zdravou konkurenci a konečně taky něco do pranice od dlouhodobého špičkového výrobce, který v poslední době je přece jen trochu ve stínu. U nových modelů jsou různé menší nedostatky běžné a první série se liší od pozdější... celý příspěvek >
Zdravi setrna udrzba vody v bazenu, 12.7.2011
Proud se dá nastavovat od 25mA do 100mA, dle velikosti bazénu, vždy musí být v chodu filtrace. Toho stříbra tam budou opravdu jen stopy, ale dle popisu to má logiku a hlavně to funguje. Zatím za 2 roky ubyla asi 1/3 elektrod, ale to záleží na době... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika