Příspěvky uživatele - 248.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Javor cukrový - tvarování koruny, 15.1.2017
A není už teď na řez javoru pozdě? Jsou velké mrazy a potom už bude slzet. Ale nevím, jestli to platí i pro váš javor. Já svůj negundo řežu na hlavu každé tři roky. Jana
Choroba švestky?, 28.2.2014
Máte pravdu, po pilatce opadávají plody malé, tohle je 2.generace obaleče, postřik (pokud chcete stříkat) koncem července. Už nějak blbnu... Lída
Choroba švestky?, 28.2.2014
Na té první fotce je plod naďobnutý pilatkou (červivost) - postřik při dokvétání stromu.           L.
Vadí tůje hrušni, 28.2.2014
Jalovce být mohou, ale třeba obecný nebo vodorovný (communis, horozontalis), ty nejsou hostiteli rzi, jen nepoužívat ty níže jmenované  .   Lída
Prodej sadby brambor, 27.2.2014
Podle tabulky odrůd v příloze letošního Zahrádkáře by typ B-BC měly být i odrůdy Adora a Laura.           Lída
Mečíky, 27.2.2014
Pokud není ani vyschlý, ani plesnivý, tak vám normálně poroste. Jinak dávám mečky do chladničky, tak bych zkusila otevřít skleničky a dát je ještě do té poloviny dubna tam.           Lída
Vadí tůje hrušni, 27.2.2014
Túje hrušni nijak nevadí, z důvodu rzi hrušňové (mnoho vláken tady) nemá ráda jalovec čínský a jalovec klášterský (chvojku). Jinak u mne to "zabrání" v růstu trvá hrušním také déle...       Lída
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 27.2.2014
Stando, sice nejsem vaše tetička a mám raději nižší tvary, ale u té meruňky bych terminál nechala, jen pokrátila pod předčasným obrostem. Je vidět, že ten strom má snahu terminál tvořit, tak proč mu v tom bránit. Prosvětlení koruny v budoucnosti to... celý příspěvek >
Meruzalka, 26.2.2014
Většinou vyráží dole u stromkového angreštu, řekněte si někomu o odkopek.  Lída
Jahody - inzercia - čo na to poviete?, 25.2.2014
Ty bílé a žluté nabízejí i u nás, zelené, černé a modré jsem tedy opravdu neviděla. Lesní, stáleplodící, převislé a s velkými plody jsou v nabídkách také. Ale ze semene by se mi to pěstovat nechtělo, jednou jsem to zkusila a je to strašná piplačka.... celý příspěvek >
Jetel, včely, děti, pes, 25.2.2014
Ferdo, já ho neďoubala, protože mně nevadí, ale kamarádka ho vypichovala (právě kvůli včelám, také ji vždy ďobly) z trávníku před chatou - asi týden. Také nechce používat chemii. A navíc tazatel píše pouze o dvorku, ne o těch vašich latifundiích ... celý příspěvek >
Jetel, včely, děti, pes, 25.2.2014
Pokud se vám jedná jen o dvůr - určitě nemá hektar. Mít silně alergické dítě, nelením, vezmu zjara nějaký píchák a jetel vytrhám, nebo alespoň otrhám. Určitě by se kvetení omezilo. Jinak mne kromě chemie, kterou nechcete, napadlo jenom zkusit trochu... celý příspěvek >
Kdy stříhat napučené růže?, 25.2.2014
Já se chystám je trochu zastřihnout, ale nechám si tam rezervu, se stříháním "načisto" ještě raději počkám (co kdyby?), ještě jsem je neodhrnula.     Lída
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 25.2.2014
ps - na té fotce to není vidět, ale má tři kosterní větve.       L.
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 25.2.2014 Obsahuje fotku
Už roky mám Van, také bez terminálu - po výsadbě zaschl a i když jsem se ho snažila nahradit mladým výhonem, nepovedlo se. Takže koruna zůstala dutá - kotlovitá, z jednoho místa. Zatím tam nic nedělá, žádný problém. Klejotok mám ale téměř od... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika