Příspěvky uživatele - 248.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Polykultura - kombinace rostlin - jak na to?, 23.2.2014
Mrkev + cibuli jsem zkoušela.Tam se nejedná o pokryv půdy, ale o to, že si navzájem mají odpuzovat škůdce. Tahá se dřív cibule, takže mrkev (na uskladnění) to neohrozí.Jenže u mne to odpuzování škůdců pro pochmurnatku jaksi neplatilo, takže od té... celý příspěvek >
Cupressocyparis leylandii - řez po výsadbě, 22.2.2014
Až dosáhnou požadované výšky.
Nedaří se výsev čehokoliv v pařeništi, 20.2.2014
ps - tahle prodávaná umělohmotná domácí pařeniště jsou nanic.        L.
Nedaří se výsev čehokoliv v pařeništi, 20.2.2014
Zkuste po vyklíčení kryt "pařeniště" buď sundat, nebo nechat pootevřený, případně za pařník dát zrcadlo (alobal), aby odrážel světlo zpět. Padání rostlin zamezíte buď propařením zeminy před výsevem, nebo se myslím dá použít zálivka... celý příspěvek >
Má cenu ji zachraňovat?, 19.2.2014
Zatím přírustky má, takže se snaží - nechala bych jabloň dožít.           Lída
Jak vysít kopr?, 15.2.2014
Na podzim hodím pár kousků se semeny na kompost, většinou pak vzejde po celé zahrádce - rozdávám sousedům. Vysetý do řádků u nás nikomu pořádně nejde.           Lída
Gladioly (mečíky), 14.2.2014 Obsahuje fotku
Tyhle už to nebralo...
Gladioly (mečíky), 14.2.2014 Obsahuje fotku
Bohužel Růženku mám jen blbou fotku- viz přiložená.        Lída
Betonové odlitky na zahradu, 13.2.2014
Je to žádost o radu při zhotovení, ne o vhodnosti ...
Betonové odlitky na zahradu, 13.2.2014
Do betonu zalít kus(y) armovacího drátu. Vymazání formy - použít Separen (na kov Separen special).
Pokojová růže, 9.2.2014
Umístit spíše v chladné místnost (hlavně po odkvětu), po rozmrznutí půdy je nejlepší ji vysadit ven. Vysloveně jako "pokojovka" přežije tak max. rok, dva, venku mi takhle jedna roste už víc, než deset... celý příspěvek >
Co to je a lze zachránit?, 9.2.2014
Zakoření i jednotlivý list = úplný nezmar. Jen nemá ráda zálivku kofolou, což praktikoval jeden můj bývalý kolega - a my se divili, co s ní je .   Lída
Lze již začít s průřezem?, 7.2.2014
Zatírají se jen větší rány, je na ně lepší balzám, protože obsahuje fungicidní látky. Vosk je lepší na štěpování nebo na zatření řezných ran na jednoletých výhonech třeba u broskví.           Lída
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 6.2.2014
Oni kocouři moc neloví, na lovení to chce kočku... Lída
Samec nechce (bojí se) připustit samici, 2.2.2014
Dejte mu celer.           Lída
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika