Příspěvky uživatele - 48.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní vířivka svépomocí, 14.9.2017
Já také přesně nevím jak to je, jen když jsem se o to zajímala, tak jsem nějaké informace pochytila. Název je určitě odvozený od původního výrobce. A proud je to trošku ostřejší, ale bezva. Marcela
Zahradní vířivka svépomocí, 13.9.2017
Pokud já vím, tak Persea je vyráběna ryze českým výrobcem a každý projekt je dělaný zákazníkovi přesně na míru. Je tam spousta patentovaných českých vynálezů a zlepšováků... Ledviny Vám nic netrhá a pokud máte masážní trysky opravdu dobré, tak Vás... celý příspěvek >
Realizace skalky, 11.9.2017
Vidím tu nádheru, ale také to ohromné množstí práce. Nádhera, oba to máte moc pěkné. Přidávejte obrázky, zahrada je každý den jiná, a to je na ní to úžasné. Marcela
Realizace skalky, 8.9.2017
Dobrý den Stando, jen přidávejte fotky, ráda potěším oko, moc mě těší, když má někdo něco pěkného a daří se mu. Já mám sice zahradu velikou (3,5 tis.m2), na skalku je tam místa dost, ale protože je to ve velkém svahu, tak na to opravdu já osobně... celý příspěvek >
Realizace skalky, 4.9.2017
Dobrý den Stando, máte to moc pěkné. A té práce , ale i radosti. Marcela
Latnatá hortenzie, 25.8.2017
Já jsem nemilosrdná a oba druhy stříhám na cca 30-50 cm výšky a teď už jsou měkteré vysoké cca 140 cm. Každý rok se tak rozrostou, že mi vadí u chodníčků na zahradě. Ale je pravda, že mají dostatečnou zálivku. Marcela
Latnatá hortenzie, 25.8.2017
Ano, to určitě máte pravdu. Hortenzie všeobecně potřebují pravidelnou zálivku. A ty latnaté já na jaře dost stříhám a jsou krásně bohaté a obalené květy. Marcela
Latnatá hortenzie, 25.8.2017
Dobrý den, mám je na sluníčku, ale i v polostínu a všude se jim dobře daří. Marcela
Rozhrabaný trávník, 23.8.2017
Dobrý den, také bych typovala divoká prasata. Marcela
Identifikace plevele v trávníku, 22.8.2017
Dobrý den, řekla bych, že se jedná o šťavel růžkatý, úmorný plevel s půdokryvnou vlastností. Marcela
Materiál (typ dřeva) na nezastřešenou dřevěnou terasu, 22.8.2017
Dobrý den, my máme drážkovaný modřín na celodenním slunci, a je to bez problémů. Marcela
Vyhrabat jehličí nebo ho ponechat?, 22.8.2017
Dobrý den, já se musím přiznat, že s hnojením jsem dost "na štíru". Kupuji granulovaný koňský i kravský hnůj, ale rozdíl v tom žádný nevidím. Na jaře všude rozhodím cererit... Asi mám štěstí, že mi všechno krásně roste, protože mám zahradu ve svahu,... celý příspěvek >
Zvláštní strom, 21.8.2017
I já jsem jeden takový měla, a vlastně ho ještě určitě mám schovyný někde ve svých pokladech . Marcela
Vzdálenost plotu od souseda, 21.8.2017
Souseda těžko donutíte, aby plot udržoval i z Vaší strany, bohužel. Marcela
Co to je a jak léčit na oleandru, 21.8.2017
Dobrý den, já na radu zahradníka očistila mechanicky jeden list po druhém, pak jsem rostlinu ostříkala, nechala oschnout, použila Mospilan, postřik opakovala cca po týdnu a oleandr jsem zachránila. Ale byla to piplačka, protože keř mám už hodně... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika