Příspěvky uživatele - 48.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyhrabat jehličí nebo ho ponechat?, 21.8.2017
Dobrý den, před pár lety jsme vykáceli řadu vzrostklých smrků a borovic (cca 40m), kde jsem následně zasázela rododendrony a azalky. Jehličí jsem nechala, jen jsem ke keřům přidala rašelinu a nakonec povrch pokryla mulčovací kůrou. Keřům se krásně... celý příspěvek >
Oprava zahradní houpačky, 18.8.2017
Dobrý, pro mne znamená kvalitní, ale ten ve většině případů není rozhodně levný. Takže záleží na tom, co si vlastně představujete. Marcela
Doporučte popínavku, 18.8.2017
Já bych vinnou révu nevolila vůbec, protože těch vos, když dozrávají plody...
Ako lacno a ekologicky znížiť tvrdosť vody v bazéne, 18.8.2017
Vodu ze studny jsem do bazénu napustila jen jednou, a již nikdy více! Ale jinak vodu v bazénu upravuji pouze chlorovými tabletami a rozvařenou krystalovou sodou. Voda je krásně křišťálová a nemusí se jinak upravovat. Marcela
Popínavka na kari sítě se zelenou plachtou, 16.8.2017
Dobrý den, břečťan mám i na slunci a není to žádný problém. Jen roste opravdu dost pomalu. Já zastínění řešila rákosovou rohoží, takže teď už je rohož skoro rozpadlá a plot krásně obrostlý břečťanem. Přísavník je krásný zvlášť na podzim, ale musíte... celý příspěvek >
Doporučte popínavku, 16.8.2017
Nechtěla jsem být moc "hrubá". Je to prostě potvora! Vyrostlo mi několik výhonů uvnitř chalupy cca 50 cm dlouhých. O Akébii stále polemizuji. Zimolezy jsou bezva, ale mám opadavé, takže v zimě jsou holé klacky. Na Vistárii si stále brousím zuby, ale... celý příspěvek >
Doporučte popínavku, 16.8.2017
Trubač mám také ráda, ale je hrozně invazivní  a chvíli trvá než se rozjede v růstu a kvete, tedy alespoň z mojí zkušenosti.
Kde se už nedá zahradničit?, 1.8.2017
Ale ano, praskliny jsou v zemi každý rok, a že něco už pamatuji. Ale stále to není extrémní sucho, že by se nedalo zahrádkařit nebo se lidé museli stěhovat pryč. A tím začínal i tento příspěvek, proto jsem i tak reagovala. Nepamatuji si rok, kdy by... celý příspěvek >
Kde se už nedá zahradničit?, 1.8.2017
Podle mě se u nás dá zahradničit všude. Někde lépe, někde hůř. Když byla moje maminka malá, bývaly vyhlašovány vedřiny nejen z důvodu horka, ale i z důvodu, že hodně dlouho nepršelo. Nejedná se tedy v dnešní době o nic vyjímečného, neobvyklého. Jeden... celý příspěvek >
Prodáváte králičí maso, 31.7.2017
Králíky chodím kupovat na farmářské trhy. Kilogram stojí okolo cca 200,- Kč. Králík je stažený, vykuchaný, někdy s vnitřnostmi, někdy bez. Váha cca 1,5 - 1,8 kg.
Zivý plot - bobkovišeň versus Thuje Smaragd?, 20.7.2017
Z mojí zkušenosti vím, že hodně záleží na tom, jak máte velkou zahradu, jak je dlouhý úsek thují atd. Nedá se to jednoznačně odsoudit a zavrhnout.
Zivý plot - bobkovišeň versus Thuje Smaragd?, 18.7.2017
Také se podivuji jak to každý řeší. Odjakživa jsme na zahradě měli všechno možné a ani teď se neomezuji s nějakou výsadbou. A nepamatuji si, že by někdo v mém okolí nebo z doslechu měl v tomto směru problém, že by jeho děti zbaštily něco jedovatého.... celý příspěvek >
Zivý plot - bobkovišeň versus Thuje Smaragd?, 18.7.2017
Dobrý den, živý plot jsem řešila letos na jaře. Thuje nebo bobkovišeň? O prostor mi nešlo, takže to bylo spíš o praktičnosti, rychlosti růstu a co nejmenší práci s údržbou. Zvítězily thuje. Radila jsem se se zahradníkem, v zahradnictví, načetla... celý příspěvek >
Jak naložit krkovičku v celku a jak ji upéct?, 13.7.2017
Dobrý den, to je těžká rada... Já nakládám krkovici do směsi oleje, bylin (které nasbírám na zahradě - tymián, bazalku, šalvěj, rozmarýn, prostě podle nálady). No a pak jí dám klasicky péct do trouby, samozřejmě podliji a občas šťávou během pečení i... celý příspěvek >
Znáte orchidej Ondontocidium?, 13.7.2017
U orchideje odontocidium (podle mě máte špatně název, proto Vás to stále hází jinam) já dávám klasickou kůrovou směs, strukturu zvolte jemnější než u phalů, ideální velikost kousků kůry se pohybuje okolo 5 milimetrů. Substrát by měl být velmi... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika