Příspěvky uživatele - 165.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytník - jak poznám samici od samce?, 1.3.2019
Ze samce se vegetativně dá množit jedině samec, ze samice samice. 
Beurré Napoleon, 24.2.2019
určitě ano a příští rok přibydou, zítra posílám na tři adresy rouby. A mám jí nachutnanou. I.
Letní jablka dozrávají, 15.7.2018 Obsahuje fotku
Letos mám první jablka na sloupcových odrůdách Uldis (více plodů), Letnoje Kičiny. Sklízel jsem 12. července, nemají prakticky aroma, ale jsou vyváženěji sladkokyselé než třeba Průsvitné. Nechám je ve sklepě, jestli dojdou. Ochutnáme je v Havl. Brodě... celý příspěvek >
Mantet, 8.7.2018
Mantet nemám, ale zralé jsou u nás plody Quinte, už si vykrajuju Průsvitné, Discovery. Tím mi skončil jablečný půst (poslední jablka ze sklepa jsme snědli začátkem května a jiná prakticky nejím). Těším se na Helios a něco ze Střížovic. Letos má první... celý příspěvek >
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 8.7.2018
Pane k. z B. omlouvám se ale v současné době mám trochu jiné starosti, než sledovat Váš výklad, ale určitě to máte podložené nejen teoreticky. Takže k tomu, abych s Vámi dál nějak polemizoval se dostanu nejspíše až někdy v listopadu. K počítači se... celý příspěvek >
Obsychanie listia jabloni, 27.4.2018
Tohle je ale moc ostré a vedle sebe. Pán Peter, na řez ještě není pozdě, za rok bude pozdě. 
Polokmen ze čtvrtkmenu, 12.4.2018
Chtělo by to foto s měřítkem. Jestli má stromek 150 cm, a ve výšce 1 m má hlavní větve (založená korunka), měly by přijít pryč. Důležité je aby na horním konci byly pupeny, ze kterých lze novou korunu založit. Lepší je sestřihnout ze 180-200 cm na... celý příspěvek >
Povýsadbový řez velkoplodých myrobalánů, 12.4.2018
Jste-li úplný začátečník, přečtěte si i něco jiného, než napsal pan Svoboda. Na druhou stranu je myrobalán ovoce, které je pro začátečníka tohoto přesvědčení docela dobré ovoce. To bude plodit i bez jakéhokoliv kontaktu s nůžkami nebo pilkou. Proč... celý příspěvek >
Skomírající jahodníky, zachraníme je?, 12.4.2018
Nevím, kde se dá koupit takováhle bída, ale když už je máte... Dal bych jim naději na 50 % zachráněných. Nenechte je kvést, vyštípněte květy a dělejte to až do července. Důležité je aby dobře zakořenily. Chtěly by vysadit do zahradní zeminy, ale... celý příspěvek >
Substral Careo ultra - pilatka, 2.4.2018
Souprava Mšice-molice STOP je také Mospilan. Tak pozor na možný počet ošetření jednou aktivní látkou! Radši bych dal Reldan. Nešel by použít Spintor? Neví někdo jestli se na pilatku používá (je registrován) v cizině? V metodice VŠÚO je Spintor Fly... celý příspěvek >
Fólie versus mulč, 2.1.2018
Vojtěška snáší opkovanou seč, pokud má být dlouhověká, měla by jednou za rok před sečí zakvést. Je velký žrout vody z celého půdního horizontu. Učili jsme se, že si dokáže sáhnout na spraších klidně přes 10 m hluboko. Takže jestli hospodaříte na... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 28.12.2017
Ivan Ivanovi. Ano. Fiskarsy jsou uni, pro pravou i levou.
Nedohořelý popel se nerozlozi?, 28.12.2017
Nemáte někdo známého archeologa? Někoho, kdo zkoumá sídliště Slovanů, Keltů, popřípadě i pralidí? Ten by mohl vědět vice a má nevyvratitelné zkušenosti. 
Jaký nůž na roubování?, 28.12.2017 Obsahuje fotku
Jsem levák, tak jsem měl před rokem 1990 docela těžké sehnat nože. No a když mi ze Švédska objednané a dodané nože (někdy okolo roku 1988) rozdali na firmě pravákům na "krájení svačin", dostal jsem tip na kováře od Sedlčan - a od té doby mám nože do... celý příspěvek >
Česká rajčata 2017, 28.11.2017
Pěstuji obyčejně to, co je v sortimentu českých firem. Vyměnil jsem Stupické rané a už více let pěstuji Tamino. Velmi podobné, ale přijde mi úrodnější a odolnější k suchu. Začal jsem trochu jinak vyštipovat. Už dva roky u steakových nechávám podle... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika