Příspěvky uživatele - 165.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zdá se vám Zahrádkář svým obsahem vyvážený?, 28.11.2017
Mýlím se jestli říkám, že Vladimír je mistr Biggg? Pokud ano, nevadí. Ohledně kalendária, dokonce je požadavek, aby se vrátilo na dvě strany a bylo v řečených věcech trošku detailnější. Spíše není dostatek místa než, že by nebylo o čem psát. No já tu... celý příspěvek >
Zdá se vám Zahrádkář svým obsahem vyvážený?, 28.11.2017
Zahrádkář opravdu vychází z toho, co si žádá většina. Je to časopis ČZS, který si může koupit každý, kdo má zájem. Z prodeje a předplatného je členů cca 20 %, ostatní nejsou v ČZS (zase poznatek z ankety pro čtenáře, která byla před třemi roky).... celý příspěvek >
Jak nejlépe uchovat bazalku na zimu?, 19.9.2016
Máte typ na to pesto? Nechci tam dávat sýr ani oříšky. Chci jen uchovat bazalku co nejjednodušeji. Stačí ji tedy rozmělnit, přidat olej a sůl? Nebo ji lépe zakonzervuje i přidání česneku?
Jak nejlépe uchovat bazalku na zimu?, 18.9.2016
Pěknou ji máte. Ta moje je obyčejná, z výprodeje v Baumaxu GENOVESE. Ale je úžasná, voní nádherně, vyrostla do výšky přes 80 cm. Kéž by někdo poradil, jak ji na zimu uchovat co nejlépe.  
Jak nejlépe uchovat bazalku na zimu?, 18.9.2016 Obsahuje fotku
To je škoda, že ji nelze uchovat i jinak... :-(
Jak nejlépe uchovat bazalku na zimu?, 18.9.2016
Mám spoustu krásné bazalky, ale nevím, jak ji uchovat, aby byla i v zimě. Při sušení mi zčernala, mrazit se mi ji nechce - to se mi zdá, že ztrácí chuť. Jaké jsou vaše nejlepší zkušenosti? Děkuji :-)
Odrůdy peckovin, které prakticky zmizely, 30.7.2016 Obsahuje fotku
Na místech, kde nebyl tlak na kácení starých stromů tak intenzivní ještě rostou historické odrůdy peckovin...
Historické odrůdy, 30.7.2016 Obsahuje fotku
    Ve čtvrtek jsem dostal pár jablek a hruštička z české historie.
Stado potkanu v kompostu, 21.7.2016
Tak potkan 2x za sebou (vždy v noci) vyhrabal díru v kompostu, tak jsme ji vždy zahrabali a kompost jsme různě proráželi rýčem. Také jsem ho prolévala vodou. Včera večer jsme nastražili klasickou past na myši (velkou) a nastražili do misky růžové... celý příspěvek >
Stado potkanu v kompostu, 21.7.2016
No, máte to pěkně promáknuté
Už rostou, 14.4.2016 Obsahuje fotku
Na podzim jsem se do lesa už nepodíval, vlastně ani teď, ale dík jednomu obětavému známému máme dneska rýži s čerstvými houbami.
Čekanka na rychlení, 14.4.2016 Obsahuje fotku
      Pěstujete někdo čekanku na puky? Moc se s ní nemazlím, na domácí rychlení mi nevadí, jestli má kořen 1,5 či 4 či 7 cm v průměru, jednotím ji na menší vzdálenosti. Skončí úplně stejně- tohle bude salát na víkend 16.-17.... celý příspěvek >
Kde seženu medvědí česnek?, 7.4.2016
A co na Táborsku, věděl by někdo? Už ho tu marně hledám dost dlouho.
Semenaření, 12.3.2016
Teď mají v Lidlu stojany se semeny. Mezi okurkami jsou i nehybridní nakládačky. Kornyšonky to nejsou, ale to je označení okurek nakládaček ve Francii. V práci jsem je měl, možná byly drobnější, ale jako první je sežrala plíseň. Na sáčku je adresa... celý příspěvek >
Ranné rajče, 12.3.2016
Už druhý rok (před tím jsem si tho nevšímal) mají v tuhle dobu v Lidlu stojen se semeny. Z rajčat právě Harzfeuer, Hildares, Marmande. Sáčky za 11,90. Vloni jsem zkoušel to Hildares, a šlo to. Tak už mám zásobu obou na víc let. V sáčku HF je cca 25... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika