Příspěvky uživatele - 140.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Keřový rybíz - odrůdy, 29.10.2009
Právě jsem se na internetu dočetl co je to "hřížení" a jak se dělá, jenže nikde není uvedeno, kdy se má provést. Poradíte i toto? Děkuji. JB
Keřový rybíz - odrůdy, 29.10.2009
Panu JG děkuji za odpověď a dobré rady. JB
Keřový rybíz - odrůdy, 27.10.2009
V květnu letošního roku jsem zde popisoval svůj problém s červeným rybízem, který spočíval v tom, že po odkvětu se na spodních polovinách hroznů nevytvořily žádné kukličky. Přitom na stejném záhonu na hroznech žlutého rybízu byly hrozny plné.... celý příspěvek >
Kamínek pod folií u zapuštěného bazenu, 19.9.2009
Dobry den prosím potřeboval bych poradit co dělat.Pri koupaní jsem objevil kamínek pod folií proto se chci zeptat co stím jestli ma někdo nějaké řešení.Děkuji.
Tepelné čerpadlo - zkušenosti?, 23.8.2009
Dobrý den chtěl jsem se zeptat zda může být ovlivněna teplota u výstupu u TČ výším průtokem než je predepsaná u TČ.Děkuji
Tepelné čerpadlo - zkušenosti?, 15.8.2009
Dobrý den po 8 hodinach se teplota zvedla o 4ři stupne bazen 11m3 zakryt solarní plachtou přitom vyrobce udavá že je čerpadlo vhodne pro bazeny do 25m3.Mě se zda že by doba ohřevu u tohoto bazenu měla být kratší.
Tepelné čerpadlo - zkušenosti?, 15.8.2009
Dobry den chtel jsem se zeptat vlastním tepelne čerpadlo Thp 55 bazen zapušten objem 11m3 potřeboval bych prosím poradit jak spravně nastavit teploty a parametry na tepelném čerpadle připada mi, že čerpadlo spíš vodu ochlazuje než... celý příspěvek >
Rybíz, 12.5.2009
Dobrý den. Mám na záhonu dva keře červeného rybízu a 2 keře bílého (žlutého) rybízu. Letos, stejně jako loni, rybíz krásně odkvetl ale (stejně jako loni) se u červeného rybízu vytvořily plody jen na horních polovinách hroznů. Spodní části... celý příspěvek >
Černý rybíz Ben Hope, Ben Gairm, 27.1.2009
Nemá někdo zkušenosti s pěstování těchto dvou odrůd, zajímám se hlavně ohledně chuti a nároku na teplo. Děkujl za odpovědi. František
pěstování okurek, 18.1.2009
dobry den jsem skolacka a potrebovala bych vedet jak se maji pestovat hadovky dekuji
Tropicke rostliny ze semen, 26.11.2008
a doba výsevu?
Tropicke rostliny ze semen, 26.11.2008
mno tak teoreticky by melo jit vypestovat ze semenevsechno xoD me de jen o to, zjistit, jak tem rostlinam pripravit co nejlepsi podminky pro kliceni :)
Tropicke rostliny ze semen, 26.11.2008
Dobry den. Vypestoval nekdo uspesne ze semen rostliny: Gloriosa Heliconia Eucalyptus Passiflora Strelitzia ? pokud vite jak alespon nejakou z techto rostlin uspesne naklicit mohli byste mi prosim rict jak na to? jakou zeminu pouzit, kdy zaset,... celý příspěvek >
Husqvarna 40, 9.11.2008
Děkuji za odpovědi
Husqvarna 40, 4.11.2008
Můj kolega koupil používanou pilu HQ 40,ale v nabídce HQ není žádná zmínka o tomto typu, proto bych potřeboval zjistit jak je na tom tento model ohledně obsahu, výkonu,spolehlivosti.Děkuji za odpovědi.František
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika