Příspěvky uživatele - 104.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení květiny, 8.8.2016
Kalanchoe a kolopějka je jedno a to samé
Zkušenosti s bazénem Bestway s konstrukcí, 11.6.2016
Zdravim, nemam tenhle, ale kulatý 457/122 a naprosto v pohodě. Kočky na něj vcelku hazej bobek, akorát jedna tam chodí baletit na rámu a pít, ještě kupodivu neschrustla. Ty obdélníkový maj ještě masivnější rám, nebal bych se toho. Mam k tomu levnou... celý příspěvek >
Dub červeny, 17.4.2016
Ahoj! Dub cerveny je odolna drevina voci imisiam ma pomerne kvalitnu drevnu hmotu a je extremne nenarocny.Jedinym jeho minusom je zakyslovanie pody.Predpokladam ze mu ziadne kalamity nehrozia tak aky problem?Monokulturne porasty picea abies a... celý příspěvek >
Propojení bazénu s filtrací, 8.4.2016
Zdravím, proč by to nešlo, každopádně by to chtělo vice informací. Vhodnější materiál bude hdpe trubka pro rozvod pod zemí.
Kartušová filtrace, 17.2.2016
celkem k nicemu radeji investujte ty dva tisice do nejlevnejsi piskove vyhozene penize
MS 16, 6.9.2015
Dobrý den, osobně několik let vlastním MS19, je to předchůdce MS16. Bez problémů s ním navozím 30 m3 dřeva z lesa, na vozíku vozím 0.3 m3 písku, ořu, sázím i vyorávám brambory, sekám trávu na sušení. Na záhonech se s ním méně nadřete než s Vari,... celý příspěvek >
Jak na kuny, 16.8.2015
S kunou je buď věčný boj... nebo si zajedete do Polska a koupíte si jed na kuny Vigonez v Polsku legální... pokud se mám rozhodnout mezi zničenou stresni izolaci a zviratkem co nechce odejít...
Solinátor (chlorinátor) pro bazény Azuro Mountfield, 15.6.2015
Tim spíš je k pláči ze máte tohle na betonu a pokud vam tohle dela voda nad 30 tak to mate asi neco speciálního asi krčfolii nebo je to prasacky udělaný na což bych to tipoval já
Solinátor (chlorinátor) pro bazény Azuro Mountfield, 13.6.2015
To dno je fakt epes rades. To se vam tak zvlnilo z chemky nebo jste stavel na oranici? Jako nechapu...
Kam s posekanou trávou?, 14.4.2015
Zdravím takže místo toho aby jste si ze zahradního odpadu vyrobily kompost plnej živin kterej poslouží ještě hmyzakum atd a vám posléze jako hlína i hnojivo tak nosite posekanou trávu do popelnice a pak si dejte koupit prima chemkojdni hnojiva... celý příspěvek >
Je toto vlnovník?, 22.4.2014 Obsahuje fotku
detailní foto
Je toto vlnovník?, 22.4.2014 Obsahuje fotku
Aktuální stav napadeného stromku.  Je to teda určitě ten hálčivec? Nemůže se to časem rozšířit i na ostatní hrusně? Myslíte si, že by bylo lepší ten stromek zlikvidovat a zasadit nový?
Je toto vlnovník?, 5.4.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, mám 2 roky starou hrušeň Blanka a listy byly zkroucené už prvním rokem, asi jsem si to svinstvo přivezl už ze školky. Je možné to něčím postříkat, abych to alespoň omezil?
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 1.2.2014
Je to proti obaleči jablečnému, protože mi každoročně zlikviduje přes 50% plodů a nejvíc rubíny (daleko víc než jakýkoli jiný škůdce nebo choroba). Je to k pláči, když ještě zelená jalbka jsou z 50% na stromu červivá. Nevím, jestli to tím Cymbushem... celý příspěvek >
Určení velmi chutného jablka, 1.2.2014 Obsahuje fotku
Jonathan + Jonared
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika