Příspěvky uživatele - 165.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi, 16.2.2022
Poraďte prosím Jaké nejlépe pořídit odrůdy arguty? Aby byly co nejchutnější a ideálně brzy dozrávající... Mám místo na divoký růst 3 samice a jednoho/dvou samců. Pročetl jsem všechny příspěvky xy let dozadu a všichni zkouší mrazy odrůd i... celý příspěvek >
Rozpadla se mi fólie, 28.9.2016
Asi jo... :-) Mám nějakou stříbrnou pásku, co používají instalatéři, tak podlepím místa, kde se to dotýká oblouků a děj se vůle boží. Nejlepší na tom je, že všude okolo nás většinou mají fóliovníky zbouchané ze dřeva a potažené jakýmkoliv... celý příspěvek >
Rozpadla se mi fólie, 25.9.2016 Obsahuje fotku
Na jaře jsem si koupil fóliovník. Konstrukci tvoří kovové trubky ("stříbrná" barva). Fólie je natažená na kostrukci a to dost těsně, navíc zakotvená v zemi, takže se ve větru moc netřepe. Tolik popis Na radu zahrádkáře od vedle, jsem na oblouky... celý příspěvek >
Česká rajčata, 14.2.2015
Kolem 25.9.14, ještě před tím než přišly hodně studený noce. Na vijanu byly plně vyvinuté a vybarvené dva spodní plody, nechal jsem jich 6-8. horní = menší, výrazně tojhranné odstřihl. Z pozdnějších sklizní odešla všechna rajčata dříve - na plíseň... celý příspěvek >
Česká rajčata, 14.2.2015 Obsahuje fotku
Dnes jsem bral ze sklepa poslední rajčata. Sladká moc nebyla, ale nejedl jsem je s odporem - Zlatava. Ještě jsou tam nějaká drobná, ale to jen sem tam. Zlatava byla dobrá ve více kusech na vijanu.
Staré pomologické příručky, 11.2.2015
V Děčíně je u zahradnické školy i školka, mají tam sad starých odrůd. Na zahrádkářském webu je adresa na zahrádkáře z Ústí n. L., snad je tam někdo jako okresní ovocnář. V Táboře ho máme.
Jurrský ovopark, 25.1.2015 Obsahuje fotku
Dneska jsem byl u známého ve školce a ve sklepě (s jablky). Přivezl jsem si dinosaura Parmenu zlatou ve stromku i v ovoci. Moc jsem ještě po encyklopediích a pomologiích nebloudil, ale u ní se uvádí 12. století (Anglie, Francie). Starší už je snad... celý příspěvek >
Kde objednat ovocné keře, 15.11.2014
Objednala jsem si v zahradnictví Strážnice ovocné stromky přes internet. Došly v různé kvalitě - některé s korunkou, některé pouze jeden holý prut, bohužel za stejnou cenu, aniž by na to bylo upozorněno v nabídce. Když jsem chtěla dodávku reklamovat... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 24.9.2014
Pod průhlednou fólií se plevelu daří, skvěle pod ním roste třeba ježatka. I když je pod fólií opravdu horko, nespálí jí to. Dělal jsem okolo tématu zahřívání půdy pod různě barevnou fólií diplomku, nepřikláním se k názoru, že pod průhlednou fólií se... celý příspěvek >
Co mi v půdě chybí, že mi toho tolik hnije?, 24.9.2014
Připojím se k panu Vyskočilovi. Stačí přečíst si nějaké knihy z historie a dozvíte se, jaká mimo ovocnářské oblasti byla už na Vánoce třeba jablíčka opatrovaná vzácnost. Více se zpracovával, sušilo, rozvářelo, ukládalo se jen pěkné ovoce. Lidi taky... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 21.9.2014
Na jednom obrázku není rajče Indigo Rose, ale Indigo (Blue) Beauty.
Pestovani topinambur, 21.9.2014
Hlízy se teprve tvoří, na vykopání budou možná až koncem října. Klidně je nechte v zemi, pokud máte pozemek za plotem a neryjou Vám v okolí divočáci, nic se jim (topinamburům) nestane. Jinak když je vykopete vydrží ve sklepě na brambory vcelku v... celý příspěvek >
Jste také fandové do bylinek?, 21.9.2014
Ostříhejte jí tak 3 cm nad zemí, a lístky odrolte až ze suché natě, možná ještě něco obrazí a to pak nasekáte do kostiček na led a zalejete vodou. Bylinky už sice z nových přírůstků na podzim tolik nevoní ale jen tak zůstane všechno aroma v... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 20.8.2014
Nezdá se mi vhodné ty měďnaté používat v této době, jedině na keříky nebo odrůdy, u nichž dozrávají celé vijany, přijde mi, že se po nich opožďuje zrání.
Záchrana rajčat, 20.8.2014
U mě ano (420 m. nad mořem), znám to poškození dost dobře z porostů brambor. V tomto případě by pro nevěřícího Mirka na posouzení pomohlo jedině foto od 105.49.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika