Příspěvky uživatele - 165.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 4.1.2014
Pro broky 007: jestli to má květy cca 8 a více cm v průměru je to tem ibišek. I ten má jako mladá rostlina jen jeden "kmínek". Není to moc odolné zimě, doporučuji nahrnout na to suché listí a přikrýt chvojím, nebo zahrnout zeminou třeba 30 cm do... celý příspěvek >
Vystava ovocia Žilina, 3.1.2014
Pro Pala: Myslím, že v rámci sortimentu pro markety se prosazuje to co je hezké a prodejné od pohledu. U slovenských velkovýrobců monopol českých rezistentů asi nikdy nefungoval. Zvykat lidi na vzhledově jiné odrůdy stojí čas a peníze, tak proč... celý příspěvek >
Vystava ovocia Žilina, 3.1.2014
Nejhezčí jablko v Trenčíně je pro zahrádkáře, pro profi firmy je soutěž která se týká aranžmá a prezentace odrůd. Ještě pro Milana Fialu - tak jsem tu Evelinu odhadl docela dobře, když jsem Ti říkal, že je nic moc stejně jako Pinova.
Jablko Red Devil, 3.1.2014 Obsahuje fotku
K odrůdě Baya Marisa mám něco čerstvě. Dneska jsem byl na degustaci v Trebensdorfu (Bavorsko) a Baya Marisa skončila na 42 místě ze 42 vzorků. Oni ji mají i u nás, odhadl bych na nejméně deseti místech. Je z něj hezký, ostrý mošt.
Napájení v zimě, 27.12.2013
Samici okolo porodu bych hýčkal, dával jí vlažnou vodu, aby měla stále dost vody. Jinak už druhou (třetí...) generaci se u nás drží to, že si králík nalíže i led v misce. Mě to řekl táta, tátovi jeho táta... a králíci to tak dělají. Když mají kus... celý příspěvek >
Hnojení stromů - stopové prvky, 25.12.2013
 Mě vždycky zbydou oči, střeva, kosti. A jestli to kočkám vadí, beru to jako plus. V létě prosím, ale v zimě vzhledem k tomu, že loví to co si všichni v zahradě hýčkáme mám k nim vztah jako novousedlíci v Americe k indiánům - oklikou - kočka,... celý příspěvek >
Ochrana před škůdci třešní a višní, ale i jiné úrody ovoce, 23.12.2013
Tak jo. Já mám vyčtené dvě věci. Nad jahody natáhnout provázky, ale tak aby byly nejen na okraji, ale aby záhon křižovaly, aby letící pohroma neměla volnou přistávací "ranvej" a co se týče těch borůvek a jakoborůvek, už mi známí potvrdili vyčtenou... celý příspěvek >
Identifikace pokojové rostliny, 8.12.2013
Těšil jsem se na odpověď, ale večer už k počítači nechodím. DíK. Je to kolikrát problém v té říši rostlinné. Stačí dát vdle sebe náš plevelný starček a nějaký tan sukulentní, nebo pryšce. Ten kroton bych nechal, není to už oficiální latina (jen jedno... celý příspěvek >
Královna hertenzie, 2.12.2013
 Bál bych se dát kompaktního (nevyholujícího) opylovače do odrůdy, která roste daleko bujněji. Ze zkušenosti vím, jak je složité udržet v solidním růstu a plodnosti slabě rostoucí odrůdu naroubovanou na bujnou odrůdu ať už v případě, že ji mám... celý příspěvek >
Pestovanie cukrovej repy, 30.10.2013
Cukrovku pěstuji, mám jí také menší než je na poli. Nevadí mi to. Jeden důvod je, že mám zahradu v oblasti, kde se pěstuje výhradně řepa krmná (u nás je roční průměr okolo 7°C, řepa potřebuje nejméně 8°C), druhý je ten, že jí nejspíše nedám tolik... celý příspěvek >
Kudy monilie?, 16.10.2013 Obsahuje fotku
Padl tady názor, že při vysokém obsahu cukru se monilióza nemůže prosadit, ale ona si monilióza dělá co chce třeba i u kyselých jablek. Gloster, který koncem července poničily kroupy vydržel na stromě až do tohoto týdne, i když má zlá poranění,... celý příspěvek >
Modré brambory, 11.10.2013
V Lysé měli barevné brambory v prodeji přímo šlechtitelé. České Medipo Agras. To pojmenování podle ovoce je dost nešťastné, jde jen o barvu, ne o chuť (už se mě na to pár lidí ptalo, jestli opravdu chutnají nebo voní po jahodách, ostružinách...).... celý příspěvek >
Mc Intosh, 9.10.2013
Spartan má tužší slupku i dužninu než Mac Intosh, ale tím je pro mě a rodinu lepší. Ta ve slupce i dužnině jemná, až dost voňavá jablka jako je Mac Intosh při nakousnutí tak nekřupnou a nestříká z nich šťáva jako ze Spartana. Měl jsem ještě jedno... celý příspěvek >
Mičurinův Granátový, 9.10.2013 Obsahuje fotku
V Táboře v botance byly ještě před 12 roky dvě odrůdy ze jmenovaných, minimálně ten Granátový od Mičurina, nebylo to nic skvělého, lepší byl Sorbopyrus auriculatus s hruštičkami v trsech. V diplomkách by se nejspíše nemělo nic vymýšlet, měly by být... celý příspěvek >
Určení rostliny, 23.9.2013
Alocasia, Calla - v každém případě je to arónovitá rostlina. když jste jí dostal, říkali, že má kvést (bíle, barevně?), nebo je jen "hezká listy"? Nebo, že by měla mít jedlý oddenek?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika