Příspěvky uživatele - 59.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou pilu?, 29.9.2015
ahojte. Tak dnes jsem se byl podívat na pily dolmar kde byl dojetý demo vůz od dolmaru.Omakal sem si všechny pily.Moji favoriti byly 6100.5105,115.Něco sem zde i jinde početl na diskuzích o dolmaru. Potřebuju pilu z 90% na palivové dřevo a kolem... celý příspěvek >
Co s kohoutem?, 10.12.2013
Zrovna v neděli jsme měli z letošního kohouta polévku, maso šlo obrat do rajské a skvěle jsem si pochutnal. 
Nová pálenice - jaký kotel?, 25.8.2013
Tak teda dobrý den pánvé.Co vám mám na to řéct vy sa hádáte jaký kotel, já neznám ani jednoho z uvedených výrobců kotlů.Můj názor je ten, že nejvíc záleží jaké kvality je kvas.Když to bude na prd tak z toho uděláte dycky enom jak sa u nás povidá enom... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 2.5.2013
Mirku, tak ta Vaše mochyně je opravdu úplně něco jiného.Jiné kalichy, jiná barva plodu, jiné listy i tvar rostliny. Tak se nemůžem divit, že Vám i jinak chutnala.
Fotky kurníku a slepic, 3.3.2013
Honzo, našel jsem prezentaci Vašeho automatického zavírání kurníku, a zajímala by mne jedna věc. Jaké parametry má to trafo na pohon toho motorku od stěračů? Předem děkuji za odpověď.
Neoseeds.cz, 3.3.2013
Loni jsem objednával od Neoseedu nějaké rajčata, a vše v pořádku. Zato od Osivo-semena jsem objednával leknín, a vyrostla pouze nějaká tráva. Ono ty semínka byly jen v samozavíracím sáčku bez záruky co v tom je.Letos jsem objednával od Osiva-semena... celý příspěvek >
Otevírání - zavíraní dvířek kurníku, 24.2.2013
Honzo, jaký tam máte použitý zdroj pro ten pohon motorku od stěračů. Dík.
Jaká rajčata pěstujete, 10.1.2013
Tigerellu jsem měl loni a nebyla zas tak špatná. Holt každý má jiné chutě. Ne nadarmo se říká : 100 lidí, 101chutí.
Pěstování rajčat 2013, 16.12.2012
Datterino jsem letos pěstoval poprvé, taky ovlivněn některým ze zdejších vláken. Vyséval jsem na poslední chvíli. Můžu říct, jednoznačně nejsladší rajče co jsem kdy měl. Děti se o ně přímo bily. Ještě dnes měli poslední zbytky dozrávané na parapetu.... celý příspěvek >
Kdy řezat maliny?, 7.11.2012
Adélo, ty jsi čarodějka " jeden maliník měl docela dost jahod"???...a na angreštu rostly melouny.
Lavička Schönbrunn, 31.10.2012 Obsahuje fotku
Tyhle bočnice jsou zřejmně určené pro použití železné výplně, a ne dřevěné. Viz foto.
Co pěstovat na zahradě pro krmení drůbeže, 3.7.2012
A taky cukety...
Neznate tuto odrudu cerneho rybizu, 1.7.2012
Po názvu se neshánějte. Těžko to někdo pozná jen z fotky. Prostě si ho na jaro namnožte pomocí řízků. Velmi dobře se ujímají. Amáte jistotu, že budete mít tu samou odrůdu.
Kroutí se borůvky, 27.5.2012
Častou chybou při výsadbě hrnkovaných rostlin je to, že se bal před výsadbou nenechá nasáknout vodou, a kořínky jemně nenaruší. Poku se rostlina vysadí jen tak jak se vytáhne z květináče, se suchým balem, tak v půdě si již žádnou vodu nedokáže nasát,... celý příspěvek >
Malé jahody, 27.5.2012
Je dobré je ještě občas přihnojit nějakým kristalickým hnojivem. Já osobně používám Kristalon.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika