Příspěvky uživatele - 59.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 395 XP - plagiát, 16.5.2009
Dobrý den, otec si před nedávnem dovezl tuto pilu. Koupil ji za 5000 kč a mám strach že se jedná o plagiát. Mohl by mi někdo poradit jak mám zjistit zda se jedná o "šmejd"? Děkuji, David S.
Ředění slivovice, 6.12.2008
Nejsem odborník, ale zkušenost už nějakou mám.Ředím vždy obyčejnou chlor. vodou z vodovodu a nemám žádný problém.Je důležité mít zhruba stejnou teplotu vody a přidávat ji pomalu za stálého mícháni, třeba i hadičkou.Pokud už se to stane, tak to není... celý příspěvek >
Třešeň Summit - řez, 3.4.2008
Dobrý den Koupil jsem třešeň Summit na podnoži Ptačka a nevím jak ji zapěstovat. Asi půl metru nad zemí se větví na dva souběžné dlouhé výhony. Uříznout jeden výhon, nechat pouze jeden a založit korunu trochu výš? Nebo nechat oba? Můžete poradit... celý příspěvek >
Likvidace krtků, hryzců aj., 15.1.2008
Máte problém s likvidací krtka nebo hryzce, který Vám ničí zahrádku? Vyzkoušené můžu doporučit Liquid gel Nor 300 g, stojí 199,-, ale je perfektni. Nebo máte někdo jiné zkušenosti? Děkuji Jarka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika