Příspěvky uživatele - 205.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
co je to vlastně krtek?, 17.1.2008
Nebudu je tolerovat, to ani náhodou. Ale zabít bych je taky nemohla. Myslíte někdo, že tím bagrováním ho vypudíme?
vyrovnání pozemku, 16.1.2008
Asi to fakt jinak s tím sekáním akůrou nepůjde, než jak říkal pan Miloš.
cibuloviny - a co po nich?, 16.1.2008
to je dobrý nápad a inspirace
Sieberz - katalog, 16.1.2008
Nemusíte se obávat, nejen v této sekci dochází k problémům s doručením zásilek. Já si objednávám zboží přes internet, mechaniku, elektro a tak dále a taky je to o nervy. Problém nebude v prodávajícím, ale v distribuci - firmě, která zajišťuje rozvoz.... celý příspěvek >
zkušenosti se Stiga traktory, 16.1.2008
Já chci právě slyšet kritiku i chválu, abych mohla porovnávat. Upřímě, to cojste napsal si i myslím, že to bude poruchovější a slabší, jenže zase na druhou stranu, není výrobek, jako výrobek - někomu vdrží a jinému se pokazí, že? Stejně bych manžela... celý příspěvek >
zkušenosti se Stiga traktory, 16.1.2008
Dobrý den, máme zahradu velkou cca 2000m2 a budeme kupovat zahradní traktor. Manžel by nejraději motor Honda, ale já našla na netu i traktory Stiga, konkrétně model ESTATE COLLECTOR HST. Prosím poraďte, dle vašich zkušeností, jakého výrobce máme... celý příspěvek >
co je to vlastně krtek?, 16.1.2008
děkuji za popis, budeme teprve urovnávat terén a vysévat nový trávník, tak chci být připravená. Teď mám jen páru krtinců, třeba ho vyženeme tím bagrováním. Zeleninový záhon mít nebudu, spíše mi ty krtiny budou kazit vzhled zahrady, ale rozhodně jej... celý příspěvek >
cibuloviny - a co po nich?, 15.1.2008
O těch košíčkách jsem už slyšela. Taky jsem hodně četla, že se cibulky mají vytahovat, ale abych se přiznala, pokud nebudu muset, budu jenom ráda a ušetřím si práci.
co je to vlastně krtek?, 15.1.2008
Dobrý den, můžete mi prosím někdo napsat, v jaké rozloze se krtek asi vyskytuje, (m2) jak často se množí. Mám krátce zahradu 2000m2 a mám i krtka, nebo krtky. Jak poznám, že jich je více? A na jakou plochu si asi dělají chodbičky? Ptám se proto, aby... celý příspěvek >
vyrovnání pozemku, 15.1.2008
My dokončujeme stavbu domu a zahrada je taky samý kopec jílu a dolin, vyjetých kolejí od domichávačů atd. Mám z toho velikou hlavu, protože bych chtěla, aby zahrada vypadala dokonale a zároveň mám strach, že to sami nezvládneme. Určitě si objednáme... celý příspěvek >
cibuloviny - a co po nich?, 15.1.2008
No já teprve plánuji ten záhonek a dělám si výběr květin. Chtěla jsem vysadit hodně tulipánů a narcisů, aby to vypadalo opravdu zářivě, až pokvetou, ale přesně jak říkáte, bojím se, že když budu cibulky později vytahovat, tak že poškodím ty trvalky.... celý příspěvek >
cibuloviny - a co po nich?, 14.1.2008
Dobrý den, obracím se na Vás zahradníky s dotazem, protože jsem úplný laik. Plánuji záhon tulipánu a narcisů, který mi pokvete na jaře. Jakmile však skončí jaro a nastane období pro vytažení cibulek, zůstane po nich záhon prázdný. Mohu  spolu s... celý příspěvek >
Moje zahrada 3D, 14.1.2008
jestli mohu přidat komentář, jsem úplný laik v navrhování zahrady. Ale nějak jsem si ji navrhnout chtěla a udělala jsem to tak, že jsem si ji z různých úhlů vyfotila, fotku nahrála a v programu Rastrový obrázek jsem si tam do fotky malovala, jak... celý příspěvek >
Tulipány, 13.1.2008
Dobrý den, taky plánuji taky výsadbu tulipánů. Chci se zeptat, jak zajistím, abych při vtahování cibulek vytáhla všechny, abych nemusela celý záhonek rozkopávat a hledat. Mám podel cibulek dát nějakou fólii pro lepší orientaci. Děkuji za... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 13.1.2008
Po přečtení Vašich příspěvků jsem se rozhodla, že si borůvky zasadím taky. Mám vybrané místo u zdi na stinném místě, Myslíte, že se mi bude dařit, udržovat je ve výšce cca 1m? Nechci, aby byly moc vysoké, chtěla bych, aby vypadaly jako nízký keř a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika