Sieberz - katalog



Kubecova1 - (6) - 205.18 (?)
16.1.2008 12:36

Nemusíte se obávat, nejen v této sekci dochází k problémům s doručením zásilek. Já si objednávám zboží přes internet, mechaniku, elektro a tak dále a taky je to o nervy. Problém nebude v prodávajícím, ale v distribuci - firmě, která zajišťuje rozvoz. Kolikrát si po informátorce vyžádám číslo na řidiče a domluvím se s ním, někdy to je ale na několik dní, je s nimi těžká řeč. Tím nechci nikoho urážet, ale mají prostě s tímhle problémy a neumí se dohodnout a myslet logicky. A pak si to ty firmy přehazují jak horký brambor - jedni řeknou, že zásilku odeslali a dovozce řekne, že žádnou zásilku nepřijal.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
   
host - 153.130 (?), 13.11.2007 7:46
Takže jsem taky zkusila. Včera jsem dostala balík. Ovšem málem jsem při tom vypustila duši.

Objednávku jsem vytvořila asi před 4 týdny. Před dvěma týdny jsem se -mailem dotazovala co a jak a jestli s tím mám počítat nebo ne, bylo mi sděleno, že ano - tak jsem se těšila dál. V objednávce nebyly žádné živé rostliny, byly to cibule květin.
V pátek 12.11.2007 jsem přijela večer po týdenní služební cestě a ve schránce jsem našla lístek z DPD, že mi vezli balík, ale byla jsem nezastižena. V pondělí odpoledne jsem si chtěla balík na depu vyzvednout, ale zjistila jsem, že ho má řidič na autě. Mají příkaz balíky po 5ti dnech posílat zpět.
Takže: balík přivezli ve čtvrtek, já to zjistila až v pátek, přepravní služba o víkendu nefunguje, začala jsem se po tom shánět v pondělí a to už byl na cestě zpět.  Řidiče jsem naštěstí odchytila večer v 19,30 na depu, jak nakládal další zboží a už nerozvážel. S vyplazeným jazykem jsem si včera ve 20,00 hodin s balíkem v ruce vydechla...

Nejsem si jistá, zda mi to za ty nervy příště stojí. Opravdu bych chtěla vidět toho chytráka, který posílá tyto věci přepravní službou. Ta se mně snaží zastinout doma, ale já jako normální člověk jsem do 17,00 v práci. Kdyby to bylo na normální poště, tak nemusím hledat depa jednotlivých přepravních služeb a ty jsou... co si budeme říkat, většinou mimo centra, takže je potřeba auto.         

Asi jsem moc citlivá, jinak si to nedovedu představit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 191.234 (?), 3.1.2008 17:42

Poprvé jsem u této firmy nakupovala a jsem s nákupem květin velice spokojená - opravdu kvalitní, výborně zabalané mi došlo zboží domů. Stromky jsem nekupovala, tak nevím. Ale zdá se, že se jedná o solidní firmu. Bety

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Kubecova1 - (6) - 205.18 (?), 16.1.2008 12:36

Nemusíte se obávat, nejen v této sekci dochází k problémům s doručením zásilek. Já si objednávám zboží přes internet, mechaniku, elektro a tak dále a taky je to o nervy. Problém nebude v prodávajícím, ale v distribuci - firmě, která zajišťuje rozvoz. Kolikrát si po informátorce vyžádám číslo na řidiče a domluvím se s ním, někdy to je ale na několik dní, je s nimi těžká řeč. Tím nechci nikoho urážet, ale mají prostě s tímhle problémy a neumí se dohodnout a myslet logicky. A pak si to ty firmy přehazují jak horký brambor - jedni řeknou, že zásilku odeslali a dovozce řekne, že žádnou zásilku nepřijal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Jarmila Váchová - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 115.76 (?), 16.1.2008 17:01

Dostala jsem poprvé katalog ale už při jeho prohlédnutí jsem byla překvapena tím, že vůbec je někdo kdo může uvěřit tomu co tam je. Dle mého názoru je to paskvil, ať se jedná o barvy a nebo o plody a květy, vždyť to není vůbec reálné a ty jejich ceny také nejsou nic moc. Já bych si od takové firmy nikdy nic neobjednala. Jarka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 109.223 (?), 19.1.2008 19:01

Dobrý večer, souhlasím s tím že rostliny v katalogu jsou barevně a uměle přemrštěné, ještě nikdy jsem to neviděla. Už několikrát jsem si objednávala u Strakla, dodávka trvala skoro 3 měsíce, ale rostliny byly řádně zabalené, nevysušené. Co jsem zasadila, tak krásně roste a dokonce i kvete, takže bych se vyloženě bála od Sieberzu cokoli objednat, po tom co tady čtu. Ale to záleží na každém komu více věří, takže se všichni mějte moc hezky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 138.228 (?), 28.3.2008 14:06

Dobrý den, před hodinou nám dovezli zboží ze Sieberzu...

Rostliny vypadají docela zdravě, uvidíme jak se jim bude dařit dále. V tom ale problém není.

Řidič distribuční firmy GLS se ozval asi deset minut předem- že už jsou ve městě a vezou nám zboží, naštěstí jsme měli peníze už měsíc připravené. Když chtěl podepsat převzetí dodávky, trvali jsme na tom, že si jí nejprve převezmeme- to znamená zkontrolujeme obsah dodaného balíku. Na to nám sdělil, že je odpovědný pouze za neporušený obal, nikoliv za obsah. Přesto jsme si chtěli dodávku prohlédnout než zaplatíme 4000 Kč. Začal se rozčilovat, že nemá čas, že se s něčím takovým ještě nesetkal a že kdyby si každý chtěl obsah prohlédnout, dodal by denně asi dvě zásilky.  Trvalo nám asi 10 minut od jejich příjezdu si otevřít balík a  zkontrolovat jeho obsah, což vzhledem k nastolené atmosféře považujeme za přijatelnou dobu. Po celou dobu řidič vzrušeně přecházel kolem a slovně nás napadal, celkem 3x mi vyhrožoval fyzickým násilím. Toto vše za přítomnosti našich dvou dětí ve věku 6 a 4 roky. Nakonec jetě uvedl, že on vlastně není za nic odpovědný, to vše zahradníci a že se vůbec diví, proč si lidé takové věci objednávají po internetu.

Horší zkušenost jsem si ani ve snu nepředstavoval.

Fraško

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 77.216 (?), 26.1.2008 19:25

Taky nemám důvěru, moje výhrada se týká kontaktu, uvádí Po box. Za to můžou skrýt cokoliv. A navíc při upoutávce na zboží mnoha slovy neřeknou nic. Ale katalog je nádherný, ale objednávat, na to nemám důvěru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 150.106 (?), 27.1.2008 16:22

Ceny sloupovitých jabloní jsou opravdu vysoké, a co se týká vzhledu tak realita je poněkud reálnější. Pokud si chcete pořídit sloupovité jabloně a nekupovat zajíce v pytli, obraťte se na VSUO Holovousy, kde šlechtí i prodávají odrůdu Pidi a Kordonu za cca 150 Kč. Já jsem si je od nich pořídil teprve vloni, ale kamarád je má již čtvrtým rokem a je s nimi velmi spokojen.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 194.112 (?), 28.1.2008 22:57

Dnes jsem měla poprvé možnost nakouknout do katalogu firmy.

je nádherný a zcela  mě nadchly sloupovité ovocné stromky. Ale protože jsem tak trošku nevěřící Tomáš a co si neomakám a neprohlédnu, těžko koupím. Ta cena mi připadá dost nadsazená. Přivítám jakoukoliv připomínku, nebo kontakt na prodejce těchto sloupovitých ovocných stromů - nejen jabloní. Na ty bohužel nemám na zahradě štěstí. Děkuji M.H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 84.14 (?), 7.2.2008 9:17

Moje sousedka si koupila sloupovou višeň a ostružiny, všichni napjatě čekáme jak to dopadne, jak budou rostliny vypadat v reálu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika