Příspěvky uživatele - 208.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 21.10.2013 Obsahuje fotku
Dávala jsem stejný dotaz ohledně identifikace ještě na jednu anglickou stránku, zde byl odpovídající také profesionál, který má zahradnickou firmu Clockhouse Nursery. Našla jsem si i jejich stránky a píší tam, že v oboru rodina podniká již po... celý příspěvek >
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 17.10.2013
Tak mi paní Renata nechala ověřit jména těch našich Heucher a mám radost, že je máme pojmenované :-), paní Květa je znalec , protože jste  se shodly: 1. 'Marmalade' 2. 'Mahogany' 3. 'Georgia peach' 4. Heucherella... celý příspěvek >
Trvalka s tmavočervenými listy, 17.10.2013
A co třeba Euphorbia polychroma 'Bonfire' - pryšec mnohobarvý nebo Euphorbia amygdaloides ´Purpurea´ pryšec mandloňový? A nebo jak již zmínila paní Lída nízký keřík Berberis - např. Berberis thunbergii f. atropurpurea 'Bagatelle' - dřišťál thunbergův... celý příspěvek >
Jak se starat a chránit stálezelené keře před zimou?, 13.10.2013
Kéž by, moc děkuji.
Jak se starat a chránit stálezelené keře před zimou?, 13.10.2013
Děkuji, už se té zimy tolik nebojím, jen abych keříky přikryla včas, zatím jsem půdu nad kořeny zasypala kůrou. Ano stránky zahradnictví Havlis občas navštěvuji pro inspiraci k nákupu rostlin. Goshiki si určitě na jaře seženem
Jak se starat a chránit stálezelené keře před zimou?, 13.10.2013
Děkuji za odpověď , bílou textilii budeme shánět, prý je lepší než černá, protože propouští světlo, stačí ji tedy jen přehodit, nemusí se nějak fixovat obmotaným provazem? A co s opadavou magnolií na kmínku ( polokmen), měla by se také přikrýt a její... celý příspěvek >
Jak se starat a chránit stálezelené keře před zimou?, 12.10.2013
Vysadili jsme letos do zahrady několik stále zelených keříků (Rhododendrony, Pieris Japonica 'Little Heath', Prunus laurocerasus, Photinia fraseri 'Little Red Robin', Leucothoe Walteri 'Zeblid®', Skimmia japonica 'Rubella', Ceanothus thyrsiflorus... celý příspěvek >
Zazimování hortenzie, 6.10.2013
Děkuji paní Lído :-), Floxy máme takové vysoké a ještě jsem je nestříhala, tak se budou hodit.
Zazimování hortenzie, 6.10.2013
Letos na jaře jsme vysadili hortenzie, myslím, že se jedná o ty velkokvěté, protože měly květy jako velké koule. Raději jsem je nestříhala, prý jim to pomáhá před námrazou. Jenže první mrazíky už přišly a na některých listech hortenzie už to jde... celý příspěvek >
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 2.10.2013 Obsahuje fotku
Děkuji moc Máte pravdu, kultivarů Heuchery je tolik a já, ikdyž jsem si našla jednu anglickou stránku, kde mají přes stovku jejich fotografií, nebyla schopná k nim žádnou z těch našich přiřadit. Také jsem si všimla, že se její barvy... celý příspěvek >
Co je to prosím přesně za rostlinku?, 2.10.2013
Děkuji paní Květo, docela jste mě uklidnila, kéž by to nemorosa byla. Více uvidime, až pokvete, tedy jestli mi nezmrzne.
Co je to prosím přesně za rostlinku?, 30.9.2013
Ach jo, já doufám, že není. Podali jsme si do zahradnictví požadavek na Salvia nemorosa - Šalvěj hajní - vyšší mrazuvzdornou s bohatším květenstvím (chtěli bychom do záhonu jako ozdobnou trvalku), vypsala jsem pro příklad i jména několika... celý příspěvek >
Co je to prosím přesně za rostlinku?, 29.9.2013 Obsahuje fotku
Dala by se prosím identifikovat tato šalvěj? Koupili jsme ji už po odkvětu beze jména.
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 29.9.2013 Obsahuje fotku
Také přidávám foto nových úlovků oblíbených Dlužich. Bohužel z nich znám jména jen u dvou: se světle zelenými listy - Heuchera ‘Lime Rickey’ a nejtmavší by měla být  'Palace Purple'. Nepoznali byste prosím i ty ostatní?
Poraďte co je to za škůdce - hryzec?, 26.9.2013
Kočka by se hodila, ale neměl by se tu o ni kdo starat. V létě jsme na zahradě skoro denně, dojíždíme (na kolech), ale nevím jak to bude v zimě. Už nyní, když je deštivo se tam tolik nedostaneme. Vídám ale v kolonce koček několik, nevím, jestli přímo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika