Příspěvky uživatele - 44.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 3.9.2008
Tak to jste přesně vystihl(a).Když přijede rodina nebo známí z města tak říkají totéž.My jsme na vesnici přišli z města z paneláku(13 pater) a už by jsme se nevrátili.Je to pohoda, klídek,soukromí.
kiwi - ůroda, 3.9.2008
U rostliny byla cedulka s jménem Planch.
vosy poškozují ovoce, 3.9.2008
Zkuste na strom pověsit pet láhev s vletovými otvůrky tak 10 cm ode dna a naplnit ji pivem.Přitahuje vosy a sršně.Protože máme psy co milují ovoce tak padané musíme sbírat.Toto se nám osvědčilo.Jana
Jak poznám sypavku?, 3.9.2008 Obsahuje fotku
Tak to rezavé byly vajíčka a ted to vypadá takto.Něco jako myší bobky.
krysy a podobna havet, 3.9.2008
Taky jsme měli na zahradě potkany.Soused má v rohu kurník a my hned vedle kotec pro psa.Byli pod kotcem i kurníkem.Ale okousané nic nebylo.Tak to potkani nejspíš nebudou.Jana
Pochlubte se tulipány a narciskami, 3.9.2008
Tak z jarních cibulovin mám jen narcisky.Tulipány mi něco sežralo.Máme tady hodně hlodavců (za náma je už pět let neoráno a vysazený šťovík).Ale když vidím tu nádheru tak to zkusím znova.Asi do nějakého koše ať se k nim ty potvory nedostanou.Zdravím... celý příspěvek >
Rhododendron - hnojení, 2.9.2008
Na hnojivu pro rododendrony je psáno že na jaře a na podzim.Hnojila jsem včera.Jana
kiwi - ůroda, 1.9.2008 Obsahuje fotku
Tak máme letos první větší ůrodu.Loni nám poprvé " na chuť " vyrostly tři kousky .
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 1.9.2008
Nádhera.Vypadají všechny krásně.A jak se jmenuje ta na prvním příspěvku třetí a čtvrtá v pořadí?Ta se mi moc líbí.Jana
Pěstování fíkovníku, 1.9.2008
Hledejte na googlu.Je tam fíková marmeláda.At se povede Jana
Jak poznám sypavku?, 1.9.2008
Dobrý den.Na Mladé roubované borovici na kmínku a borovici kleči mi opadávají jehlice a na větvičkách je něco rezavého sypkého jakoby spojeneho vatou.Když to promnu je to jako písek.Nevíte někdo co s tím?Zatím jsem použila postřik na žravé a savé... celý příspěvek >
chlupáčci, 30.8.2008
Zdravím.Taky jsme jednoho pana Dupala měli.A opravdu dělal čest svému jménu.V noci jsme museli zavírat všechny dveře po cestě do ložnice ať ho v noci neslyšíme.Z 300 gr přibral přes zimu půl kila.A na jaře nevděčník ani nepoděkoval. Ale asi tu někde... celý příspěvek >
postupné dozrávání sklizených rajčat, 30.8.2008
Já dávám zelená rajčata do papírové krabice a do sklepa.Taky dozrávají postupně až do vánoc.A nechávám je taky až do prvních mrazíků na keři.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 30.8.2008 Obsahuje fotku
Zdravím všechny a připojuji pár fotek.Takové pěkné jako ostatní to nemám ale myslím že zase tak zlé to není.Jana
Pochlubte se svojí zahrádkou, 26.8.2008
Dalibore máte to moc krásné.My se zatím jen snažíme a zahrádku máme ve " výstavbě".Jana
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika