Příspěvky uživatele - 255.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak poznám, že je dýně Hokaido zralá?, 5.8.2013
Toto me naucili mistni lidi a dela to tak hodne lidi a ja to tak delam uz moc roku a pracuje to vyborne. Neni prece nic jednoduzsiho, nez si to sam vyzkouset.
Vinič v 763 mn.m, 3.8.2013
Dario, spatne jsem se vyjadril. Tim se mysli, ze tyto mrazy snasi tyto odrudy bez poskozeni, nebo bez vetsiho poskozeni. mam taky odrudu King of the North. Je hodne rana a pisi o ni, ze snasi mrazy -35 oC. A navic je to typicka labruska, takze ma... celý příspěvek >
Vinič v 763 mn.m, 31.7.2013
Napadlo me, ze bys mohl zkusit i odrudu Edelweiss. Ta snasi jenom mrazy -30 oC, ale mozna snese i -35 oC. A je hodne rana. Skoda, ze Leon Millot snasi mrazy jenom -25 oC. Ten by byl dobrej.
Jak poznám, že je dýně Hokaido zralá?, 30.7.2013
Nevim, jak by to pracovalo u dyne, ale u melounu je to jednoduche.Kdyz jdu kupovat meloun, tak si sebou beru slamku. Vetsinou z metle. Polozim ju napric melounu a kdyz se otoci presne podel osy melounu, tak je meloun zraly.Pokud zustava jeste nejaky... celý příspěvek >
Jen si tak trochu postěžovat, 30.7.2013
Mozna ja bych mel trochu radu. Cesnek vysazovat o mesic driv nez obvykle. Sezony se zmenily. Cibulu pestovat jenom ze seminka a to zacit v lednu v truhliku. Vyroste krasna a dobre skladovatelna. Cibulu pestovat ale jenom z vlastniho semene. Vzdycky... celý příspěvek >
Vinič v 763 mn.m, 30.7.2013
Amurska reva snasi mrazy stejne jako nektere labrusky. Labrusky maji ale tu vyhodu, ze netrpi vykyvy teplot. Amurska reva kdyz na jare vyrasi a prijde mraz, tak zmrzne. Labruska nanejvys prijde o listi. Zkus odrudu Kay Gray. Je rana a vydrzi mrazy do... celý příspěvek >
Jen si tak trochu postěžovat, 25.7.2013
Tak ja si taky postezuju. Fazole mne nejdriv spalil mraz, pak je dvakrat prepasli jeleni. Pred tydnem jsem vysadil novy a uz jsou venku a vypadaji pekne.Okru mne trikrat sezrali jeleni a nebude z ni asi nic. Sladky zemaky mne sezrali jeleni, a co... celý příspěvek >
Okurky - salátovky, 24.7.2013
Ja bych rekl taky, ze je na vine konsky hnuj. Ale nemusi to byt zbytky herbicidu, spis odcervovaci pripravky-leky pro kone. Ty jsou jeste horsi nez herbicidy.
Pekne papriky, 24.7.2013
Hnojit papriky a i ostatni zeleninu je podle mych zkusenosti nejlepsi dat kurince nebo i jiny hnuj na povrch a lehce motykou smichat s povrchovou hlinou a jenom zalivat, aby se ziviny splavovaly ke korenum. Okurky, ruze a rybiz maji nejradsi... celý příspěvek >
Problém sekačka briggs a straton s motorem 5 koní, 23.7.2013
Taky to tak vidim, ze je to ten lacinej B+S motor, 3,5 koni. Ty maji tak lacinej plastikovej karburator, ze obycejne po prvni zime uz nepracuje. Kupovat sekacku s timto nmizernym mnotorem jsou vyhozene penize. A ja pouzivam i doctyrtaktu benzin s... celý příspěvek >
Sekačka NAC nestartuje, 23.7.2013
Ano. Mas pravdu. Je to dekomprese pri startovani. Aby sekacku mohly aj zensky startovat.
Sekačka NAC nestartuje, 23.7.2013
B+S motory jsou velice jednoduche motory. Tam se nemusis niceho bat pri rozdelavani. Ale nepises, jestli ses dival na vyfuk, jestli neni ucpany. A rozdelej karburator a profoukni vsecky trysky. Ty novy karburatory jsou hrozne citlivy byt jenom na... celý příspěvek >
Jak na dřevěné násady?, 23.7.2013
Stari sedlaci hlavne pouzivali topora z vrbovyho dreva. Perfektne pruzi a nedela mozoly - puchyre. Hned tesne za vrbou je jasan. Z bukovyho topora jsou hned pliskyre na rukach a clovek citi bukovy toporo hned ve vsech kloubech. Kdo jste nekdy stipali... celý příspěvek >
Kosa, 22.7.2013
Kosy a noze se nedavaly do hnoje kvuli ztenseni, ale kvuli zlepseni ocele. Za rok zakopane v hnoji se napustily dusikem a uhlikem. Takze po roce ocel byla ocelovejsi. Kvalita materialu se zlepsila.A jinak. Strojky na kuti kos se delaly z tlacneho... celý příspěvek >
Kosa, 22.7.2013
Tak to s Tebou nesouhlasim. Ja jsem mel ruskou kosu a normalne jsem ju klepal kladivkem.Nikdy jsem nepouzil brusku. Dalo to vic prace, ale ostri drzelo vyborne. Behem roku jsem mel nekolik kos a rusky kosy jsou mnohem lepsi nez jakykoliv jiny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika