Sekačka NAC nestartuje



host - 255.44 (?)
23.7.2013 18:57

Ano. Mas pravdu. Je to dekomprese pri startovani. Aby sekacku mohly aj zensky startovat.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
               
host - 93.180 (?), 15.7.2013 8:15

Nedaří se mi vložit více obrázků


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 93.180 (?), 15.7.2013 8:27

Ještě prosba těm zkušenějším, na pístních kroužcích jsem nenašel zámky.To by tedy znamenalo, že je naprosto jedno, v jaké poloze je kroužek nasazen?To se mi nějak nezdá.V případě pootočení kroužků do stejné roviny by tedy byl prostor nad pístem silně netěsný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 136.63 (?), 15.7.2013 18:54

Zdravím, zámky jsou jen na pístech, které se pohybují ve váci s kanály. Písty čtyřtaktů zámky nemají a skládají se podle počtu kroužků na díly kruhu. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 94.249 (?), 16.7.2013 7:33

Stando, děkuji moc.Zdraví-Mirek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 94.249 (?), 21.7.2013 7:48

Ahoj kamarádi, může někdo poradit?Poradí Standa???
Tak jsem konečně sehnal vše potřebné pro opravu motoru a chtěl bych to poskládat, ale narazil jsem na zajímavý problém.Pod ozubeným kolem vačkového hřídele je na čepu plíšek ve tvaru U, který   je fixován jemnou pružinkou (viz foto) A teď jádro pudla-je tam nahoře takový zobáček, kterého pružinka tlačí směrem doprava k vačce.A tento zobáček nadzvedává mírně talířek výfukového ventilu, takže je ventil mírně pootevřen.Nemůžeme pochopit jeho význam.Jediné logické vysvětlení je to, že má usnadnit start snížením komprese a pak se asi odstředivou silou překlopí.Ale to je jenom dohad.Moc prosím odborníky o radu.Předem děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 136.63 (?), 21.7.2013 15:45

Zdravím. Bingo!!!. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 94.249 (?), 21.7.2013 18:27

Zdravím Stando, tak jsem se trefil???To jsem rád a samozřejmě děkuji.Navíc si toho opravdu vážím.Mám prostě rád, když vím, jak věci se kterými pracuji -fungují, člověk je potom klidnější.

   Ještě jednou díky-Mirek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 136.63 (?), 22.7.2013 8:57

Zdravím Mirku, mám radost, že máš na věc stejný náhled jako já. Pokud chceš neco opravovat, tak musíš nejprve naprosto přesně znát princip funkce daného stroje, nebo zařízení. kdyby se tak řídily všichni opraváři, nevznikaly by mýty o neopravitelnosti "honďáckých" karburátorů, nebo odpovědi opraven ve smyslu "kupte si nový karburátor, protože ten váš byl 3x v ultrazvuku a stejně nefunguje". Ještě se vyjádřím k tématu čistoty karburátorů, protože to s tímto souvisí. Často zde čtu "vše zkontrolováno, karburátor vyčištěn", věřím, že ani 5% pisatelů nezná funkci těchto zařízení a rozhodně nemají prověřeny všechny jeho hunkční skupiny a provedeno základní nastavení. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 255.44 (?), 23.7.2013 18:57

Ano. Mas pravdu. Je to dekomprese pri startovani. Aby sekacku mohly aj zensky startovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 94.249 (?), 27.7.2013 17:46

Zdravím, tak dnes jsem za pomoci některých z vás poskládal ten motor, namontoval do sekačky a ona startuje a jede jak má.Celá ta sranda stála 2.700 Kč, ale sekačka je plně funkční.

Chci touto cestou poděkovat všem, zejména Standovi, kteří mne vedli a snažili se pomoci-hoši moc děkuji, nebýt vás, nevím,jak bych to zvládl.Je vidět, jak užitečný je tento web, takže díky i za něj.

       S pozdravem Mirek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika