Příspěvky uživatele - 144.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba na červené odrůdě, 22.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám červenou odrůdu vinné révy (pro mě neznámého jména) a žádám Vás o radu. Co se mě s rostlinou děje, že má takové listy?
Nemoc na listech, 7.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mě prosím poradit s tím co mám na listech za chorobu? Na horním listu jsou puchýře a spodní je po stranách uschlý. Děkuji
Je to padlí nebo plíseň šedá?, 29.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám dotaz, jestli to co je na fotce je padlí, plíseň šedá nebo nějaká jiná choroba?
Choroba na révě vinné, 27.7.2013
Já nic nestříkal, přijel jsem na zahradu a vidím tohle. Zkusím se poohlídnout po sousedech, zda li něco nešpíchali. Zatím díky za názory.
Choroba na révě vinné, 27.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den. Prosím o radu o nemoci vinné révy. Mám na zahradě cca 30 ks révy, ale letos ji postihla nějaká nemoc. Listy jsou skroucena, a veškera úroda je pryč-foto. Něco podobného je i na jiných rostlinách - vistárií. Prosím o radu jak se... celý příspěvek >
Hrozen bez bobulí, 13.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mě poradit čím to je, že některé mé hrozny vypadají tak jak vypadají - viz obrázek. Čím to je, co to způsobuje? Saša
Broučci na révě, 25.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, na révě mě lezou nějací broučci (viz foto) a nevím, jestli je to něco škodlivého a mám proti tomu nějak zasáhnout, nebo o nic nejde a mám to pustit z hlavy. Díky za info
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika