Příspěvky uživatele - 207.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kartušová filtrace, 14.3.2016
Tak to jsem měl asi špatnou vodu.Protože se kartušovka u nás neosvědčila.Máme pískovou a naprosta spokojenost.Nemusím do bazénu cpát spoustu chemie a voda je opravdu krásně průzračná i bez různejch projasňovačů.
Poraďte odrůdu okurek nakladaček, 15.2.2016
U mě vede Regina.
Bariera proti slimakum ze sousedni neudrzovane zahrady, 19.7.2015
Lichořeřišnice rozhodně nefunguje, našim slimákům chutná
Odvodnění zahrady, 21.6.2013
kdyby to byla studánka do 3m nebo něco tomu podobného, tak je potřeba hydrogeologický průzkum, změna v zpf je od 1.1.2013 za 20.000kč atd. Ale pokud to bude jen nějaká nádrž, tak třeba tyto poplatky odpadnou, ale to zatím nevím, zkusím stavební úřad... celý příspěvek >
Odvodnění zahrady, 21.6.2013
Když se mi ta nádrž naplní, tak bych tam dal ponorné čerpadlo a s vodou zaléval zbytek zahrady, protože jak se mi to naplní, tak mi hladina vody na zahradě zase nastoupá a budu tam, kde jsem byl. S jezírkem v té mokré části počítam, tak 10x15m,... celý příspěvek >
Odvodnění zahrady, 21.6.2013
Dobrý den, polovinu zahrady mám mokrou i v nejvyšším bodě, celá zahrada je v mírném svahu, kde to začíná být mokré, bych si chtěl udělat studánku tak do 2m, jde to udělat svépomocí, jen když to ohlásím na obci nebo budu potřebovat stavební... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika