Příspěvky uživatele - 148.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Džem z višni - odkôstkovanie, 27.6.2013
Tak to ste ma nepotesili, 10kg rucne to mi hadam odpadnu ruky... Myslel som ci sa visne po rozvareni nedaju nejako prepasirovat ale asi by to nefungovalo. Skusim asi tento zlepsovak.
Treba teraz striekat preventivne rajciny proti plesni?, 27.6.2013
Tak som tie moje pre istotu striekol Infinitom (tento rok uz druhy krat), lebo to pocasie je ako zo zleho sna. Zima, mokro, vlhko je u nas ako v neskorej jeseni. Susedia si musia mysliet ze uz pri preplo s tou chemiou (susedia nestriekaju), ale tak... celý příspěvek >
Džem z višni - odkôstkovanie, 27.6.2013
Dobry den, zajtra by som si chcel vyrobit do zasoby dzem asi z 10kg visni, skusil som ich odpeckovavat rucne, ale to je ako za trest. Nemate niekto dobru radu, pripadne recept, ako vyrobit dzem z visni bez toho aby som ich musel vypeckovat? 
Treba teraz striekat preventivne rajciny proti plesni?, 25.6.2013
To vsetko zalezi od pripravku, resp. od ucinej latky. Napr. na infinite pisu ze po 1 hodine uz môze prsat, ale beriem to s rezervou, lebo papier znesie vela.
Treba teraz striekat preventivne rajciny proti plesni?, 25.6.2013
Este k teme, hrozi vôbec napadnutie plesnou a jej dalsie sirenie, ked teplota cez den u nas nema vystupit nad 14 stupne?
Treba teraz striekat preventivne rajciny proti plesni?, 24.6.2013
Ja som striekal uz 5.6 Infinitom, a druhy postrek planujem spravit ak ked uvidim prve priznaky.  Inak v piatok som striekal Infinitom porast zemiakov na ktorom nebolo ani stopy po plesni zemiakovej, a vcera a dnes som nasiel prve listy... celý příspěvek >
Haveď na rajčiakoch a zemiakoch, 24.6.2013
Alebo Listokaz zahradní? Ja to z fotky neviem dobre identifikovat. U nas je ich tiez plno.
Plody na rajčatech nerostou, 24.6.2013
To ja chapem, ale ze by doposial tak bujne a vitalne rastliny neboli schopne udrzat ani jeden plod, tak to uz nechapem. Napada ma este problem s opelenim, ale predpokladam ze su samoopelive?
Plody na rajčatech nerostou, 23.6.2013
Mam podobny problem s odrodou Beefmaster, pestujem ju vonku, staram sa o nu najlepsie ako viem, a kvety po odkvitnuti zasichaju a opadavaju aj so stopkou. Cim to bude? Myslel som ze opelenim, alebo pocasie v dobe kvitnutia bolo idealne tak sa mi to... celý příspěvek >
Aka odroda beztrnej cernice, 23.6.2013
Musel by som lepsie pozriet kvety, ale podoba sa mi na Navaho. No chcelo by to fotku plodov, kedy dozrievaju, aka je chut, ake dlhe vyhony tvori?
Hnědé konce letorostů u švestky, 22.6.2013
Neviem cim to je, ale aj u nas su vosky tento rok premnozene. Hlavne tie co maju kridla, na tie nezaberaju ani lepove pasy... uz mam z nich nocne mory.
Papriky - 2013, 20.6.2013 Obsahuje fotku
Pripajam zopar fotiek.
Sklizeň rajčat 2013, 20.6.2013 Obsahuje fotku
Prikladam aj za zopar fotiek. PS: Pan Zdenci, prosim vas na riesenie chorôb, pripadne inych poruch by bolo dobre zalozit nove vlakno, lebo takto tu budeme mat do konca augusta tisic prispevkov, v ktorycch sa budeme tazko orientovat.
Rajčata a zálistky - otázky, 20.6.2013
Ja ho v takom pripade aj tak vylomim.
Skore zemiaky - vlastna uroda, 19.6.2013
Asi ste chceli napisat 11.6...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika