Příspěvky uživatele - 148.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pušistij ranyj, 30.6.2013
Asi v zime ked som sa nudil, tak som si do svojich poznamok napisal, ze zohnat a vysadit broskynu Pušistij ranyj. U nas prsi, a nemam nic na praci, tak si robim v nich poriadok, no po tejto odrode sa mi akoby zlahla zem (internet). Tak Pani... celý příspěvek >
Džem z višni - odkôstkovanie, 30.6.2013
Musim vam povedat ze aj ten z visni je vynikajuci, porovnavat ich navzajom nechcem, lebo su to pre mna 2 uplne odlisne chute (povedal by som, ze ten z visni nie je tak vtieravo sladky, ale zalezi asi aj od  receptu), a nakoniec kazdemu chuti... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 30.6.2013 Obsahuje fotku
Prve plody bejbina dozreli aj ked u mna sa slnko neukazalo uz tyzden, aj tak som ich neobral, lebo predpokladam ze chut bude vzhladom na pocasie, nic moc. Mam odskusane ze bejbino aj ked scervenie tak este musi ostat par dni na rastline aby chut bola... celý příspěvek >
Džem z višni - odkôstkovanie, 28.6.2013
Tak priatelia, je dokonanne. Urcite viem ze najblizsich niekolko rokov ma nieco take ani nenapadne robit. To odkôstkovanie som robil nakoniec nozikom, a ruky si necitim ani ich nemozem umyt, plody boli prezrate az cierne, a tak mam ruky uplne... celý příspěvek >
Skore zemiaky - vlastna uroda, 28.6.2013
Takze postriekanie hluz systemovym pripravkom, by nebolo ucinne?
Skore zemiaky - vlastna uroda, 28.6.2013
Ono je asi aj u nas nejaky pripravky ktorymi ked sa hluzy postriekaju, tak sa znicia vsetky choroby a tak sa mozu bez problemou sadit? Videl som to na jednom ruskom fore, ako to chlapik predvadzal, no neviem si spomenut cim ich to... celý příspěvek >
Skore zemiaky - vlastna uroda, 28.6.2013
Ono na druhej strane keby niekto aj chcel tu nat skosit, tak na vetsej ploche je to dost problem, hlavne ked ju treba este aj pozberat.
Treba teraz striekat preventivne rajciny proti plesni?, 28.6.2013
Mozem poprosti odkaz na nejaku studiu? Lebo este nedavno som cital ze ich napada rovnaka huba. Inak z vlastnej skusenosti mam odkusane ze rajcata v blizskosti zemiakov, boli napadnute skôr, ako tie pestovane mimo.
Skore zemiaky - vlastna uroda, 27.6.2013
Nebude to vadit zemiakom, ak budu bez nate, na poli skoro dva mesiace?
Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 27.6.2013
Prechadzam si spätne tuto starsiu diskusiu, a neda mi neopytat sa Pana Waltera, ako to myslel s tou vetou:  "U velmi raných odrůd odpadají starosti s plísní bramborovou a s mandelinkou, neboť v době nákazy jsou již většinou brambory... celý příspěvek >
Skore zemiaky - vlastna uroda, 27.6.2013
Pisal som ze dalsiu chemiu by som nerad pouzival (aj z hladiska ceny). Inak kedy by som mal tie dalsie postreky vykonat?
Skore zemiaky - vlastna uroda, 27.6.2013
Ludia prosim vas ako postupovat v pripade, ak som pouzil uz 2x Infinito (naposledy pre tyzdnom), a rozhodol som sa ze to je maximum co som ochotny do zemiakov vystriekat.  Ide mi o to ako postupovat v pripade ze zemiaky chcem kopat az v... celý příspěvek >
Džem z višni - odkôstkovanie, 27.6.2013
Takze dat 0,60kg na 1kg visni, alebo viac? Budem ho ochutnavat, a ked bude malo sladky tak pridam. Inak KUKY chcel som si ho vyrobit cisto prirodny, preto by som nerad pridaval rôzne "cudzie" latky. ;) Aj ked kyselina sorb., je v lepsom pripade... celý příspěvek >
Džem z višni - odkôstkovanie, 27.6.2013
Cukor ktory obsahuje ovocie sa do tych 60percent nerata? dik 
Džem z višni - odkôstkovanie, 27.6.2013
Este jedna otazka, nasiel som recept kde sa pise, ze na 1kg ovocia davkujeme 0,5kg cukru a 40g pektinu, ak by som chcel ako alternativu pouzit nezrele egrese, kolko ich tam mam dat?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika