Příspěvky uživatele - 148.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 17.7.2012
Pan Stanislav, aku siet ste pouzili, a na com drzi? 50 m dlhy rad, to musi byt obrovska vaha na tej sieti.
Existuje odolnější meruňka? MS kraj, 17.7.2012
Pokial ide o šarku, tak nedavno Prof. Hricovsky spominal vo Farmarskej revue, ze plne rezistentna je Veharda. Inak rezistentna voci monilioze, znamena ze je odolna voci tomu jarnemu usichaniu vetviciek, cize odolna voci monilii laxa? Alebo ze je... celý příspěvek >
Přeroubování angreštu, 16.7.2012
Ano, jedna z moznosti je ju prevrublovat/preockovat, no kedze ste nikdy nic nevrublovala, pohodlnejsie bude pre vas, zakupit si novy stromcek rezistentnej odrody.  No ak mate chut sa to naucit, a mate moznost odberu rezistentnych vrublikov,... celý příspěvek >
Jaký postřik na rajčata s krátkou OL, 10.7.2012
Presne tak, zlozenie sa nezmenilo, tu ide iba o zisk, inak by to urcite nemenili a nechali tych 21 dni. No my ludia, toho znesieme vela.
Jaký postřik na rajčata s krátkou OL, 10.7.2012
Dithane ma OL u paradajky 3 dni
Padlí na rezistentních odrůdách angreštu, 7.7.2012
Pripajam sa, moje 3 kriky Bieleho nadherneho na zahrade som neosetril, hlavne z lenivosti, no po mucnatke na nich zatial ani stopy. (podruhe roky boli vzdy napadnute, ked som ich neosetril) No na jesen aj tak planujem nakup nejakych novych... celý příspěvek >
Beros na co použít?, 5.7.2012
Ja ich jem aj v surovom stave (v kombinacii s chlebom a salamou/slaninou). Predvcerom sme zavarali uhorky, tak sme skusili s tym istym nalevom aj tieto kozie rohy, dnes som ich ochutnal a su chutovo celkom dobre, no keby niekto uverejnil specialny,... celý příspěvek >
Jak poznam uzraly plod papriky?, 4.7.2012
Nechcem tu miesat papriky s paradajkami, no neda mi. Myslite si ze by taketo umiestnenie paradajok/paprik do sackov, mohlo viest aj k tomu, aby zacali skôr dozrievat? Asi to na par plodoch vyskusam.
Hermavit - ochranna lehota, 3.7.2012
Tak prisla odpoved.   "Dobrý deň, pri zálievke sa pri Harmavite neuvažuje o žiadnej ochrannej dobe. Ak sa hnojivo aplikuje na list ochranná doba je 3 dni."
Postřik rajčat proti plísni bramborové, 2.7.2012
Trochu OT, no mam otazku? Ono sa nejako menilo zlozenie pripravku ACROBAT MZ WG? Lebo pozeram, ze u vas je ochranna doba pri paradajkach uz len 3 dni. No u nas stale 21 dni.  Ak je Acrobat u vas, aj u nas rovnaky, to by znamenalo, ze sa mozem... celý příspěvek >
Postřik rajčat proti plísni bramborové, 2.7.2012
Moje zemiaky na zahrade uz su napadnute plesnou. Paradajky zatial bez napadnutia, zatial som len aplikoval v prvej polovici juna Acrobat, a dufam ze dalsie postreky uz nepouzijem, no keby do toho sparna zacalo prsat, tak neviem neviem...
Hermavit - ochranna lehota, 29.6.2012
Nic no, idem napisat vyrobcovy do Agrichemu.
Hermavit - ochranna lehota, 29.6.2012
Dobry den, chcel by som este prihnojit paradajky, uhorky, a papriku Harmavitom, vo forme zalievky. Na obale Harmavitu je uvedene, ze posledny postrek ma byt vykonany 3 tyzdne, pred zberom. Plati tato doba aj ked pouzijem Harmavit ako zalievku? Predsa... celý příspěvek >
Ovocné keře, 26.6.2012
Dobry den Pan JG, mate na joste navrublovanu aj ciernu ribezlu? Aky je jej rast pridne plodnost? Ake ma vyhody-nevyhody podnoz josta, oproti meruzalke? Dakujem za vase postrehy ohladom josty ako podnoze.
Co s paprikami?, 26.6.2012
Zdravim trochu OT, no nechcem zakladat novu temu, neviete nahodou niekto, co spôsobuje fialove fleky na plodoch papriky? Je to choroba alebo nedostatok niecoho? Dalsia otazka je, kolko dni po pripadnom prihnojeni paprik a uhoriek nakladaciek,... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika