Příspěvky uživatele - 123.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy klíčí trvalky "monardy"?, 3.5.2016
Dobrý den, chci se zeptat, zda již někomu klíčí monardy? Vloni na podzim jsem zasadila více kusů sazenic ze zásilk.zahradnictví Krulichovi a zatím ještě ani jedna neklíčí.Doufám, že by mi neposlali špatné sazenice, tak snad klíčí později? Yveta
Vysokokmen, 1.5.2016
Takže mám dvě možnosti: 1.Sadit Witos na M26 - všude mají jenom nízké tvary, ale korunka se dá zapěstovat výše i když to bude nějaký rok zdržení. 2.Řídit se podle vzrůstnější podnože a zvolit jinou, méně vzrůstnou odrůdu jabloně. Asi... celý příspěvek >
Vysokokmen, 28.4.2016
Mám možnost sehnat odrůdu jabloně Witos na podnoži M26. Jelikož chci stromek zakomponovat do menší okrasné zahrady, chci si vypěstovat jeho tvar s normální, středně velkou korunou ve výšce zhruba 170 cm, aby se pod tím dalo chodit. Je to s touto... celý příspěvek >
Rána v kůře jabloně, 25.4.2016
Tak nevím, je to zaschlé, zahojené, ale je tam pořád holé dřevo.Takže to asi už tak zůstane a kůra nedoroste. Může s tím ten stromek žít? Jak radíte, budu okolo stromku hlínu kypřit a zalívat. Půda je spíš těžší, jíl, ale při výsadbě jsem jí... celý příspěvek >
Rána v kůře jabloně, 25.4.2016 Obsahuje fotku
a ještě jedna fotka 
Rána v kůře jabloně, 25.4.2016 Obsahuje fotku
Velmi děkuji všem, dodali jste mi naději, ránu ošetřím podle Vašich rad, jenom s tím stažením duší mám obavu. Když to stáhnu kolem dokola aby se mi nějak nezapaiřla kůra z druhé strany kmene. Jinak si ale trvám na tom, že kmen popraskal v... celý příspěvek >
Vysokokmen, 24.4.2016
Dobrý den, takže by strom vysokokmen nemusel mít vůbec podnož? To mi nejde do hlavy, ale kdyby to fungovalo, bylo by to fajn.
Rána v kůře jabloně, 23.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu jestli se dá ještě zachránit 10letá jablůňka s poškozenou kůrou. Stromek jsem před dvěma roky roubovala, pak začaly nadměrně růst z ujmutých roubů větve a kůra na kmeni popraskala. V zahradnictví mi poradili, ať to zatřu... celý příspěvek >
Iresine - oplstěň, 18.8.2015
Dobrý den, jak pěstovat Iresine? Je to letnička nebo pokojovka?  Mohu ji mít v zimě doma a v létě v záhonu? V tom případě by se jednalo o víceletou rostlinu...  prosím poraďte Yvet 
Vlhkost půdy a napadení mšicemi, 22.6.2015
Dobrý den, chci se zeptat, zda by napadení mšicemi na švestce mohlo mít příčinu v málo vlhké půdě? Švestka má 22 let.Děkuji. Yveta    
Švestka a mšice, 16.6.2015
Prosím o radu, na zahradě mám asi 20 let starou švestku a poslední roky neustále bojuji s mšicemi, kterých je hrozně moc a vše okolo stromu je zalepkané celé léto.Strom se nachází v nejvyšší části zahrady a půda má tedy poměrně málo vlhkosti.Není... celý příspěvek >
Nízké plamenky - které jsou stálezelené?, 31.5.2015
Dobrý den, chci se zeptat, který druh nízkých  plamenek je i v zimě stálezelený? U některých šídlolistých se uvádí, že jsou stálezelené, u jiných ne.Děkuji Yveta
Prosím o pomoc při určení rostliny, 12.10.2014
mohl by někdo popsat, o jaký druh rozrazilu se jedná?
Žloutnutí listů břečťanu, 26.5.2014
No, břečťan pěstuju už pár roků a ještě se mi nestalo, aby mu sežloutly všechny listy (kromě letošních). Určitě je tu nějaká nerovnováha v živinách,  vyčerpaná půda.
Žloutnutí listů břečťanu, 26.5.2014
Dobrý den, letos mi ale rapidně žloutnou skoro všechny listy u břečťanu, jenom ty letošní jsou svěže zelené, ale je jich málo. Jaký prvek chybí a jaké hnojivo by bylo nejlepší? Prosím o radu. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika